שאלות ותשובות

כל מה שצריך לדעת על ישראל נט

מי אנחנו?

אנחנו צוות של יזמים ישראלים וציוניים ששם לו למטרה לאחד ולרכז תחת קורת גג אחת את כל הפעיליות הפרו ישראליות התומכות בחיזוק מדינת ישראל ולהיות מקור מידע אמין, אקטואלי ומבוסס עבור כל מי שרואה עצמו ציוני או תומך ישראל – בארץ ובעולם.

למה דווקא עכשיו?

המרחב הדיגיטלי בכלל והרשתות החברתיות בפרט מוצפות במליוני ידיעות והתבטאויות אנטי ישראליות, אנטי הומניות ואנטישמיות הקוראות להשמדת ישראל ולשנאת יהודים בכל רחבי העולם. צוות ישראל נט שם לו למטרה להלחם בתופעה זו בעזרת הקמת פלטפורמת מידע אמינה ומתקדמת דרכה יוכלו תומכי ישראל לקבל מידע ולהפיץ אותו בעולם הדיגיטלי.

מי האנשים מאחורי האתר?

עורך ראשי – אייל בן שמחון, מו"ל ויזם תקשורת,  עיתונאי ועורך ישראלי.

מנכ"ל – אבי בן טל – כיהן כמנכ"ל YNET, מנכ"ל קבוצת ידיעות אחרונות ומנכ"ל ערוץ 13

כיצד ניתן להצטרף ולתרום למאבק למען ישראל?

ניתן להצטרף במגוון דרכים- מהרשמה לניוזלטר שלנו, הצטרפות לאחת מקבוצות הפעילות שלנו או פשוט להכנס ולשתף את התכנים המופיעים באתר. הכל בחינם ובאהבה.

מה הפעילויות של ישראל נט?

ישראל נט מפעילה 2 קבוצות תוכן עיקריות- קבוצת ״אוהבי ישראל״ וקבוצת ״צבא ההסברה״ ניתן להרשם לכל אחת מקבוצות אלו ולהתחיל לקבל תכנים רלוונטיים ומידע שוטף אודות הפעילויות של קבוצה וכיצד ניתן לקחת בהן חלק.

אנרגיה ישראלית ישירות למייל שלך!

הניוזלטר של ישראלנט מלא בחדשות ועדכונים על כל מה שקורה בישראל- תכנים בלעדיים, מדיה ייחודית, ניתוחים ופרשנויות, בלוגים ותוכן פרימיום שלא תמצאו באף מקום אחר.