הדוגמנית מבית הספר הדתי בישראל לקמפיין אופנה בינלאומי

יעל שלביה, דוגמנית ישראלית בת 22, חוגגת הישג עצום בקריירה שלה: היא כיכבה בקמפיין בינלאומי ללבוטן העולמית, שעלה לרגל השנה הלועזית החדשה.
Share

יעל שלביה, דוגמנית ישראלית בת 22, חוגגת הישג עצום בקריירה שלה: היא כיכבה בקמפיין בינלאומי ללבוטן העולמית, שעלה לרגל השנה הלועזית החדשה.

שלביה, שנולדה וגדלה בנהריה, החלה את קריירת הדוגמנות שלה בגיל 16. היא השתתפה בתצוגות אופנה של מעצבי אופנה ישראלים ובינלאומיים, וכיכבתה במגזינים אופנה מובילים.

הקמפיין הבינלאומי של לבוטן הוא הישג משמעותי בקריירה של שלביה. הוא מראה שהיא הפכה לאחת הדוגמניות הישראליות המובילות בעולם, ומחזק את מעמדה כסמל אופנה ישראלי.

שלביה שיתפה את העוקבים באינסטגרם שלה בהתרגשותה מהקמפיין: "אין דבר שאני יותר מתרגשת, שמחה וגאה בו, שבזמנים כאלו אני זוכה לייצג את המדינה והגאווה הישראלית בעולם".

החברים של שלביה פרגנו לה בהתלהבות בתגובות לפוסט שלה. בן זוגה, הזמר המצליח עומר אדם, כתב לה: "אמאלה, מלכה". גם האח הצעיר שלו, גל, פרגן לגיסה לעתיד. אודיה, החברה הקרובה של שלביה, הגדילה לעשות ושיתפה את הסרטון מהקמפיין בסטורי שלה, וכתבה: "גאה באחותי".

הצלחתה של שלביה היא עוד עדות לכך שהאופנה הישראלית נמצאת בפריחה, ושהדוגמניות הישראליות זוכות להכרה בינלאומית.

אהבתם את התוכן?
תרמו לישראל נט ועזרו לנו ליצור עוד תוכן איכותי שבעזרתו נוכל להאבק על צדקתה, מעמדה הבינלאומי ועוצמתה של מדינת ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אנרגיה ישראלית ישירות למייל שלך!

הניוזלטר של ישראלנט מלא בחדשות ועדכונים על כל מה שקורה בישראל- תכנים בלעדיים, מדיה ייחודית, ניתוחים ופרשנויות, בלוגים ותוכן פרימיום שלא תמצאו באף מקום אחר.