צילום: ODREY-דניאל הרלב

12.000 צופים מאשדוד ילדים ובני משפחותיהם התרגשו, שרו וצחקו בקולי קולות בהצגה בכיכובם של השחקנים אריק משעלי וסיוון אטנר מ"שנות ה-80", לירן דוד מ"החממה", מריה דומרק יוצאת תכנית "האח הגדול' ובהשתתפות קבוצת רקדניות מלהקת 'אביבים'.

במשך שלושים פעמים הוצג המחזמר הוצג על במת אולם המופעים של בית 'יד לבנים' כאשר אחת מההופעות נערכה בהתנדבות מלאה ע"י השחקנים וצוות ההפקה לטובת ילדים עם צרכים מיוחדים.

צילום: ODREY-דניאל הרלב

בעלילה: לסימון בן לולו הספר, הלא הוא השחקן אריק משעלי - כוכב הסדרה 'שנות השמונים', שתי ידיים שמאליות, אבל מכיוון שהוא היחיד בשכונה, הלקוחות ממשיכים להגיע בלית ברירה. מכאן מתפתחת העלילה לסיפורי הדמויות הצבעוניות המאכלסות את המופע הקומי שביים קובי מחט והפיק וניהל אמנותית אבי לוי, מנהלה של להקת 'אביבים' והאחראי לשורה ארוכה של הצגות מצליחות בהן: 'מכולת קטנה ומדליקה', 'חלומות מתוקים', 'אדוני המאמנת' ועוד.

אבי לוי: "אשדוד היא קרקע פורייה לאנשים היוצרים הפקות מקור ומשלבים את חזונה ה'קהילתי-חברתי' של החברה העירונית לתרבות הפנאי המשקיעה באמנות ובאמנים, ומאפשר לכל חלקי האוכלוסייה לצרוך תרבות במחיר השווה לכל נפש. ככה עושים תרבות לקהילה: הפקת מקור-ובגובה העיניים!"

צילום: ODREY-דניאל הרלב