שרית אביטן - באדיבות אתר התכנית העונה הראשונה של "The Four" בהנחייתה של אסתר רדא עם פאנל השופטים מוקי, גלעד כהנא, דיקלה ומארינה מקסימיליאן, הגיעה הערב לסיום עם זכייתה במקום הראשון של שרית אביטן.

צפו: רגע הזכייה של אביטן >>

אביטן, בת 26 מאשדוד, נבחרה מראש על ידי השופטים להיות ברביעיית הגמר החל מהפרק הראשון של העונה, והיא היחידה מכל הרביעייה המקורית ששרדה עד לגמר וזכתה בסופו. לאורך העונה היא זכתה לתגובות חיוביות מכל עבר ולמרות שהוזמנה לקרב בכל תכנית, היא הגיעה למקום הראשון.

היא החלה לשיר כבר בגיל 7 ובגיל 18 נחשפה לראשונה בעקבות קאבר לשיר "יום אחד תבקשי" של שיר לוי, שפרסמה ביוטיוב. כך המשיכה במשך השנים והוציאה מספר שירים שזכו להצלחה וסחפו עד מאוד, וזאת דרך האינטרנט והרשתות החברתיות בלבד.

בין היתר היא השתתפה בקדם האירווזיון לשנת 2013. באותה שנה הוציאה אביטן את אלבום הבכורה שלה "סטייל מיוחד". עם שיתופי פעולה ויצירה עם אמנים ומוזיקאים בעלי שן בהם גם הזמר עומר אדם, נראה ששרית סוללת את דרכה לטופ של תעשיית המוזיקה בישראל.

צפו בביצוע של שרית אביטן מול כיתריה בגמר 

אחוות אשדודיות:
בגמר התמודדה שרית אביטן ראש בראש מול אשדודית אחרת - אופיר בן שיטרית (שזכתה במקום השני בעונה השנייה של "דה וויס") שרית ניצחה ועלתה להתמודדות מול זמרת אדירה העונה לשם - כיתריה מהיהודים העבריים. זה היה קשה אך שרית ניצחה גם אותה בזכות הצבעת הקהל שהוכיח שוב ושוב עד כמה הוא אוהב אותה או יותר נכון לומר - התאהב בה.

עוד התמודד בגמר - זמר חרדי עולה שהאודישן שלו עורר תגובות סוערות בשולחן השיפוט והן ברשתות החברתיות, בשל סירובו להאזין לשירת נשים.אחוות אשדודיות