שרית אביטן | צילום: דניאל קמינסקי

כבר בגיל 7 היא החלה לשיר ובגיל 18 נחשפה לראשונה בעקבות קאבר לשיר "יום אחד תבקשי" של שיר לוי, שפרסמה ביוטיוב. מאז הוציאה שרית אביטן (26) מאשדוד, מספר שירים שזכו להצלחה וסחפו עד מאוד, וזאת דרך האינטרנט והרשתות החברתיות בלבד.

בין היתר השתתפה אביטן בקדם האירווזיון לשנת 2013, באותה שנה גם הוציאה את אלבום הבכורה שלה "סטייל מיוחד". עם שיתופי פעולה ויצירה עם אמנים ומוזיקאים שונים בישראל, בהם גם הזמר עומר אדם, נראה ששרית סוללת את דרכה לטופ של תעשיית המוזיקה בישראל.

שרית אביטן - באדיבות אתר התכנית

על אף ש"דה פור" קוצרה, בעקבות הרייטינג הנמוך, אביטן מאמינה שהכל לטובה והיא שמחה בחלקה. על חווית ההשתתפות והזכייה בתכנית היא מספרת: "עברתי המון בתכנית הזו, מהרגע הראשון שהחלטתי להיכנס. זו הייתה חוויה אינטנסיבית מאוד שבסופה לקחתי את הגמר ואין כיף יותר גדול מזה. אני מרגישה שנתתי את כל כולי כדי להגיע לרגע הזה."

לצד זכייתה בתכנית, הוציאה אביטן בימים האחרונים סינגל חדש העונה לשם "ילדה מאושרת", אותו כתב אבי אוחיון, הלחין אסף צרויה ועיבד מתן דרור. "אני מרגישה חיבור עצום לשיר הזה" - אמרה אביטן בהתלהבות ובהתרגשות של מי שיודעת מה היא רוצה, והוסיפה: "כשאבי השמיע לי לראשונה את השיר, הפצרתי בו שהשיר הזה שלי. ללא ספק הוא בין השירים הטובים שעשיתי עד היום."

על אף ההתרגשות והרגע הגדול בגמר התכנית, נראה כי אביטן נושאת מבטה כבר אל היעד הבא. כשנשאלה לגבי תכניותיה לעתיד הקרוב סיפרה על עבודתה האינטנסיבית ביצירת אלבומה השני במספר, שעתיד לצאת בחודשים הקרובים.

כאשדודית, יש תחושת גאווה?
"ברור! זו העיר שגדלתי וחונכתי בה. אני מרגישה שהבאתי את הניצחון לכולנו."

מה לגבי הופעה באשדוד, זה יקרה בקרוב?
"האמת, עדיין לא הופעתי באשדוד עיר הולדתי, בשבילי זאת תהיה סגירת מעגל ושמחה גדולה. כרגע אני מתמקדת בעיקר בעבודה על האלבום השני."

זה נכון שאופיר בן שטרית ואת בנות דודות? הייתה תחושת יריבות ביניכן?
"מסתבר שיש לנו קשר משפחה רחוק. אופיר ילדה מקסימה ומהממת ומבחינת התחרות - הכל נעשה בה באהבה. האמת, כל המתמודדים מדהימים וכל אחד מהם הוא סיפור בפני עצמו. יש לי הערכה לכולם."

איך התחושה לחזור לאור הזרקורים ולעשייה אחרי כמעט שנתיים שקטות יחסית?
"אני מתרגשת מאוד להיות שוב בעשייה. כיף גדול לקבל כל כך הרבה אהבה מאנשים. היום אני חוזרת למוזיקה למטרה אחת: להישאר שם עוד המון שנים! בעזרת ה', נצליח ונגיע למקומות טובים וחדשים."

שרית אביטן | צילום: דניאל קמינסקי

בהזדמנות זו ביקשה אביטן להודות לאנשים שעומדים לצידה לאורך כל הדרך: "אני רוצה להודות למנהל שלי, ערן שקד, שתומך בי מתחילת הדרך בתכנית, לאבי גואטה וצוות המשרד ולמשפחה המדהימה שלי, הוא הניצחון של כולנו." 

שיהיה המון בהצלחה!