אברי גלעד | תמונת יח"צ

הפרעת הקשב והריכוז הולכת וגוברת ככול שהקדמה הטכנולוגית מתפתחת ועולמנו מוצף בערוצי תקשורת. על אף שהיום ההפרעה מאובחנת מגיל צעיר ושכיחותה גבוהה, מעטים מבינים איך חיים אתה. כמי שהצליח על אף הפרעות הקשב והריכוז, מנחה הטלוויזיה המוכר, אברי גלעד, מזמין אתכם ללמוד על האתגר מניסיונו האישי בהרצאה מרתקת על התמודדותו האישית, בשבוע הבא באשדוד.

גלעד, בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בהנחיית תכניות טלוויזיה ורדיו, יוצר סרטים תיעודיים ומאז 2007 עומד בראש בית הספר למקצועות הטלוויזיה של "רשת", תוך כדי שהתמודד עם בעיית הפרעת קשב וריכוז המלווה אותו כל חייו. לא אחת מרצה לתלמידי בתי ספר תיכוניים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז, מחזק אותם ונותן להם עצות כיצד ניתן להתגבר על הפרעות אלו, ללא פגיעה בדימוי העצמי שלהם.

"חשוב שהתלמידים ידעו שאפשר להצליח בחיים גם כשיש הפרעה כזאת" כתב גלעד, "אני הייתי תלמיד גרוע, והמורים תמיד טענו שיש לי פוטנציאל לא ממומש. חייבים לתת לתלמידים כלים איתם יוכלו להתמיד ולהצליח. כאדם שחי ונושם תקשורת כבר 28 שנים, אני יכול להבין ולשמש דוגמא לבני הנוער ולתת להם טיפים ועצות בצורה שיבינו, יתעניינו ואף יצליחו ליישם".

הפרעת קשב וריכוז נחשבת ל"בעיה של ילדים", ואולם בעשור האחרון הובן כי ההפרעה ממשיכה להתקיים גם בגילי הבגרות: מבוגרים רבים פונים לאבחון בעקבות אבחנת ילדיהם ומוכנים להודות שלו אובחנו וטופלו בזמן, חייהם מן הסתם היו נראים אחרת. הרצאה זו חשובה לכל מי שיש לו הפרעת קשב, ובעצם לכל מי שמושפע מעומס הגירויים שבתקופתנו.

יום שני, 24.12, בשעה 20:00, אברי גלעד-'איך להתמודד עם בעיות קשב וריכוז'? מרכז קהילתי ט', רח' ראשל"צ 4, אשדוד. 20 ש"ח בלבד במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'-אירועי פנאי במחיר השווה לכל נפש.
למידע והזמנות: 08-8541158