'זמן קולנוע': סדרת מפגשים מרתקת עם יוצרי קולנוע וסרטםמידי חודש במרכז מונארט ייערך מפגש עם יוצר קולנוע וסרטו, בסדרה מרתקת על קולנוע ישראלי עכשווי – מה בתפריט?

הד | יח"צ

יום שלישי, 5.11.19, בשעה 11:00 - הקרנת הסרט "הד" ושיחה עם הבמאי עמיקם קובנר
אבנר חושד שאשתו אלה בוגדת בו. הוא מקליט את שיחות הטלפון שלה ומחפש רמזים מפלילים. אלא שתוך כדי החיפוש הוא מגלה אלה אחרת מזו שחשב שהכיר – ופותח בחקירה בניסיון לפענח את האישה הזאת, להבין אותה.

החקירה הופכת לבחינה מחודשת של היחסים שלהם, ומטילה ספק בכל מה שהיה ודאי ומוחלט בחייו. "הד", סרטם של עמיקם קובנר ואסף שניר, הוא דרמה משפחתית מרתקת וסוחפת בכיכובם של יורם טולדנו ויעל אבקסיס.

הסרט הוצג במסגרת התחרות הרשמית בפסטיבל ירושלים, ומביא תצוגות משחק מרשימות וסיפור מפתיע שנחשף בהדרגה ומגלה דמויות שמרגישות מוכרות ובו זמנית מסתוריות.

אישה עובדת

יום שלישי, 19.11.19, בשעה 11:00 - הקרנת הסרט "אישה עובדת" ושיחה עם הבמאית  מיכל אביעד קובנר
החיים בעבודה של אורנה הופכים לבלתי נסבלים. הבוס שלה בחברת הנדל״ן, בני, מעריך ומקדם אותה, אך בה בעת מנסה לפתותה ומטריד אותה. בעוד המסעדה החדשה שפתח בעלה לא מתרוממת, אורנה הופכת למפרנסת העיקרית לשלושת ילדיהם. כאשר עולמה מתנפץ, היא נאלצת לאסוף את שבריה, ולהילחם בדרכה שלה על עבודתה, ועל ערכה העצמי.

גאולה | יח"צ

יום שלישי, 17.12.19, בשעה 11:00 - הקרנת הסרט "גאולה" ושיחה עם הבמאי יוסי מדמוני
מני, סולן כריזמטי של להקת רוק מצליחה בעבר, הוא היום מנחם - חוזר בתשובה שחי עם בתו בת ה-6, גאולה. כשגאולה צריכה לעבור טיפול חדשני ויקר, מנחם פונה אל חבריו ללהקה לשעבר בבקשה מפתיעה – לאחד את הלהקה 15 שנים אחרי שהתפרקה לסיבוב הופעות אחרון וקצת אחר.

הבמה, המוזיקה והמפגש המחודש עם הקהל מצליחים לעורר במנחם זיכרונות ורגשות בעוצמות שכבר שכח מזמן, אולם החיבור המחודש עם חברי הלהקה ועם העולם שהשאיר מאחור גם פותחים מחדש את משקעי העבר, פצעים שמעולם לא התאחו באמת, איתם מנחם יאלץ להתמודד כדי למצוא גאולה אמתית.

מראות שבורות

יום שלישי, 21.1.2020, בשעה 11:00 - הקרנת הסרט "מראות שבורות" ושיחה עם הבמאי אמרי מטלון
אריאלה היא נערה צעירה, שגדלה כמורדת. אביה גיורא, קצין מעוטר, מעניש אותה על כל טעות. הוא טעה בשדה הקרב, טעות שרודפת אותו. בוקר אחד היא עושה משהו נורא שמוביל לאסון. הפעם אבא שלה לא מוכן להעניש אותה, אבל ההרגל שהקנה לה כל השנים חלחל והפך אצלה לדחף בלתי מודע והיא בורחת כדי למצוא לעצמה עונש שיכפר על מה שעשתה.

עונש שיכול להפחית את תחושת האשמה כדי להקל על כאבה. במהלך מסעה זה מגלה אריאלה את הטעות הגורלית שעשה אביה כקצין צעיר, טעות שרודפת אותו ודרכו גם אותה.

עיניים שלי

יום שלישי, 18.02.2020, בשעה 11:00 - הקרנת הסרט "עיניים שלי" ושיחה עם הבמאי ירון שני "עיניים שלי"
רשי, קצין משטרה ותיק ומוערך חי עם אביגיל אשתו ובתה המתבגרת מנישואיה הקודמים. העבודה שלו תובענית והוא חשוף למקרים קשים על בסיס יומיומי. בבית המצב מתוח, רשי אינו מוכן לקבל את התנהגותה המרדנית של בתו החורגת והשניים נמצאים במצב מתמיד של עימות.

רשי נאחז בתקווה שהוא ואביגיל יצליחו להביא ילד לעולם אך עולמו מתהפך כאשר שני נערים מתלוננים שפגע בהם מינית. רשי מושעה מעבודתו ונראה כאילו העולם מתרחק ממנו. ככל שהחקירה בעניינו מתארכת, רשי שוקע למקומות האפלים בנשמתו וצדדים מפתיעים באישיותו מתפרצים.

ברזיל אהובתי | יח"צ

יום שלישי, 17.03.2020, בשעה 11:00 - הקרנת הסרט "ברזיל אהובתי" ושיחה עם הבמאי חורחה גורביץ'
רוברטו (40) גרוש בעל עסק כושל, בנו איתי (11), שמתנער ממנו ומתעב כדורגל,  והסב סמואל (76) משוגע על כדורגל שמגלה שימיו ספורים, יוצאים מישראל בהחלטה של רגע  למשחקי המונדיאל שמתקיימים בארץ מולדתו של הסב- ברזיל. הנסיעה הלא מתוכננת הופכת למסע מרגש שמשנה את שלושתם מן הקצה לקצה.

זמן קולנוע - לרכישת מנוי ואו כרטיסים: 08-8545130/133

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה