חזי בצלאל במסיבת העיתונאים צילום: עופר וקנין
לאחר כמעט 4 שנים של המתנה אקספון השיקה את מותג הסלולר שלה תחת השם WE4G. במעמד ההשקה WE4G הטילה פצצה בשוק הסלולר כאשר חשפה מבצעי השקה שצפויים לספק כאב ראש לחברות הסלולר המתחרות.
החבילות שמציעה WE4G:
1. מחיר של 29 שקל "לכל החיים"  עבור 40 גי"גה, הכל כלול. מדובר במחיר קבוע כל עוד הלקוח נותר בחברה. המחיר יינתן בשבועות הראשונים להשקה ובהמשך החברה תציע מחיר קבוע. ההצעה כבר פתוחה ללקוחות. צריך לציין כי חבילה זו תשתנה לאחר שבועות ההשקה.
2. מחיר של 19 שקל עבור 10 ג"יגה, הכל כלול, ל-24 חודשים. לאחר מכן המחיר יעודכן מעלה ל-49 שקלים.
המחיר הממוצע לחשבונית בשוק הסלולר נע בין 55-65 שקלים לחודש, כך שההשקה היום מקשה מאד על יכולתן של חברות הסלולר להעלות מחירים.
3. חו"ל - החברה מציעה חבילת גלישה ל-24 מדינות נבחרות של 750 מגה ב-49 שקל, וחבילה של 1 ג'יגה גלישה ב-89 שקל. בנוסף, שיחות מחו"ל, יוצאות נכנסות וליעדים מקומיים, מתמחורות על פי רוב ב-89 אגורות לדקה - נמוך מאד ביחס לשוק.
עוד מציעה החברה כי לקוח שמגיע למגבלת נפח הגלישה שלו לא ייחסם בשירותי רשת מרכזיים: ווטסאפ, טלגרם, פייסבוק-מסנג'ר, וייז וסנפצ'אט.
מנכ"ל WE4G, יעקב נדבורני: "לא נציע חבילות מסובכות שמבלבלות את הצרכן, לא נחייב ב 99 שקל לקוחות שלא הפעילו SIM, לא נחסום גלישה ללקוחות שהגיעו לסוף החבילה ולא נחייב באופן אוטומטי על חריגות גלישה, לא ניתן טאבלטים וסמארטפונים "במתנה", לא נמכור שירותי ערך מוסף שנמכרים בזול ועולים ביוקר, שירותי תוכן בתשלום יהיו סגורים כברירת מחדל (אסטרטלוגיה, משחקי מזל, היכרויות ועוד...) ולא נגבה 15 שקל לדקת שיחה מחו"ל לארץ".
חזי בצלאל, מנכ"ל אקספון: "סלולר מבחינתי זו פלטפורמה, ניתן לשים בה דברים לא טובים, כמו משחקי מזל ושטויות, ומנגד ניתן לשים בה דברים טובים כמו למשל מתחום הרפואה, או השירותים הפיננסים. בסופו של דבר נהפוך לבנק סלולרי", אמר בצלאל". זה קורה בהמון מדינות בעולם אך בישראל זה עוד לא קיים. בדרך כלל הבנקים נכנסים לשוק הסלולר ולא הפוך. עם זאת, אנחנו באים מהסלולר לשוק הפיננסי כאשר המטרה היא הקלה לצרכן".