במקרים רבים גם בוגרי לימודי נדל"ן במכללה לפיננסים ממוקדים של מספר חודשים משתלבים בתחום ונהנים מכל היתרונות של תעסוקה מרתקת, מאתגרת ומניבה רווחים נאים זו. עוד כדאי להדגיש כי ישנם לימודים בתחום הנדל"ן אשר ניתן לממנם על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים, כך שמדובר בעסקה משתלמת במיוחד: מינימום השקעה – מקסימום תועלת.

הנושאים הנלמדים בקורס נדל"ן איכותי

תחום הנדל"ן הוא עולם ומלואו, ומחייב למידה בלתי פוסקת – אבל עם בסיס איכותי ואיתן בדמות קורס נדל"ן שמקנה את כל הידע המשמעותי הנדרש עבור השקעות חכמות, יזמות אפקטיבית ותיווך נדל"ן, ניתן לצאת לדרך כבר לאחר קורס ממוקד של מספר חודשים.

קורס נדל"ן שכזה כולל בין השאר את הנושאים הבאים: סקירה מקיפה של שוק הנדל"ן בישראל והגורמים המשפיעים עליו, סוגי נדל"ן שונים (מניב מול יזמי, פרטי מול מסחרי ועוד), הפשרת קרקעות, אסטרטגיות השקעות, איתור אזורים שבהם שפע נכסים מניבים פוטנציאליים, זיהוי הזדמנויות, חישוב תשואה בכל סוגי עסקאות הנדל"ן כולל התייחסות לעלויות עקיפות, תמחור עסקאות נדל"ן, היכרות עם שוק ההון, מימון חכם של עסקאות נדל"ן, השבחת נכסים, התחדשות עירונית, דיני מסחר ומקרקעין רלוונטיים, מיסוי מקרקעין (כולל מס שבח, מס רכישה ועוד), שיווק בתחום הנדל"ן, אמנות ניהול המשא ומתן ועוד ועוד.

לימודי נדל"ן: ידע פרקטי – ותרגולים מעשיים

עוד נדבך מרכזי במסגרת לימודי נדל"ן איכותיים שמהווים בסיס איתן לקריירה ארוכת טווח בתחום וליכולת להוציא לפועל יוזמות רווחיות הוא תרגולים מעשיים. הסיבה לכך היא שלצד הידע התאורטי רחב ההיקף המתחייב בעולם הנדל"ן, ישנו משקל של ממש גם לניסיון. הניסיון המשמעותי ביותר מצטבר באופן טבעי עם השנים, ותוך כדי עיסוק בתחום בפועל, אבל על-מנת לספק יסודות ראשוניים יציבים כולל קורס נדל"ן רציני גם תרגולים פרקטיים וסימולציות שמדמות היטב את תנאי השוק האמיתיים כך שהבוגרים יוכלו לצאת לדרך גם עם ניסיון מעשי בעל ערך.

הכשרה מהירה ואפקטיבית של חיילים משוחררים

עבור מי שעוסק בנדל"ן הלמידה, צבירת הכלים והידע וההשתכללות אינן פוסקות לעולם. יחד עם זאת ניתן לצאת לדרך כאמור כבר תוך מספר חודשים ובפרט מומלצת אופציה זו של לימודי נדל"ן ממוקדים ומקיפים גם יחד לחיילים משוחררים, ובפרט כשמדובר בקורס שניתן לממנו על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים – השקעה משתלמת במיוחד שתוביל להשקעות חכמות רבות לאורך הדרך.

דגש נוסף של לימודי נדל"ן שמקנים הכשרה מהירה הוא תוספת של תכנים מצולמים ומפגשים במתכונת וובינר, שביחד עם ההרצאות הפרונטליות והתרגולים הפרקטיים, מבטיחים הטמעה אפקטיבית של כלל הידע והכלים ומאפשרים להתחיל לעסוק בתחום המרתק תוך זמן קצר.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]