לראות שהמקום מאושר על ידי משרד האוצר- כל צ'יינג' חייב להופיע ברשם נותני שירותי מטבע ברשות המיסים. מקום בלי תעודה כזו לא מורשה להעניק שירותי מט"ח מה גם שזו עבירה פלילית- של נותן ומקבל השירות. 
צילום: חן בוקר
בדקו את השטרות- כיום, כל מקום מסודר עובד עם מכונה בנקאית שבודקת וממיינת את השטרות ומוציאה טופס בדיקה ומספר סידורי של השטרות. מה גם, שזה ייתן לכם בטחון לכך שהשטרות לא מזויפים או בקיצור- שכחו מהחלפנים שעומדים ברחוב... חבל שירמו אתכם. 

קבלת רכישה- נתתם שקלים וקיבלתם במקום דולרים, יורו או כל כסף זר אחר? חובת בית העסק להנפיק לכם שובר על ההמרה שביצעתם. לא קיבלתם? לכו תוכיחו עכשיו שאם קיבלתם בטעות שטר מזויף אכן ביצעתם שם את העסקה. 

פה, אוזן ו- וותק- דווקא בנקודה הזו חשוב להתייעץ עם אנשים שאתם בוטחים בהם- אבא, קרוב משפחה או חבר טוב יובילו אתכם לנקודת המרת המט"ח שתעניק לכם את השירות הטוב והאמין ביותר. בעניין הוותק- יש המון נקודות המרה לא מקצועיות ולכן אם אתם לא ממש מכירים כזו, עדיף ללכת לאחת שקיימת מזה שנים רבות כי לא במקרה הנקודות הללו קיימות הרבה זמן, כנראה שמשהו טוב ונכון קורה בהן. 
צילום: חן בוקר
בואו נדבר על העמלה- לרוב נקודות המרת מט"ח גובים עמלה מעבר לשער ההמרה. בצ'יינג' שלום אין עמלות בכלל מבחינת המקום (אגב העמלות הכי גבוהות הן בשדות תעופה), מעבר לכך שאין גבייה של עמלה כזו- יש שער קנייה ושער מכירה ומדובר בהפרשים מינימליים וזאת כתוצאה מהוותק והגודל. 

שקיפות- בשונה ממקומות אחרים בהם לרוב המחיר נקבע על פי דעתו ומצב רוחו של נותן השירות, בצ'יינג' שלום עומד לשירותכם אתר אינטרנט עם כל שערי המט"ח בזמן אמת ובנוסף במקום עצמו מצויים מסכי טלוויזיה עליהם מוקרנים שערי המט"ח.

הדור החדש- גם כאן אין צורך להגיע לחכות בתור או להיות מופתעים. כל הנתונים 24/7 מופיעים באתר http://changeshalom.co.il  וכמובן שתוכלו בכל עת לקיים הזמנת רכישה ופשוט להגיע ולקבל את הכסף במקום. בלי תור וללא עיכובים מיותרים.
צילום: חן בוקר
שירותים מיוחדים:

העברת כספים בארץ ובחו"ל - לכל מקום שרק תרצו. טסתם ונתקעתם בלי כסף? בין אם איבדתם או שדדו אתכם, אחד מקרובי המשפחה יכול להגיע לצ'יינג שלום, לתת פרטי זיהוי כפי שמופיעים בדרכון של המקבל והוא יוכל להגיע לכל נקודה בקרבת מקומו ולאסוף דרכה את הכסף. 

מטבעות שונים- רוב נקודות ההמרה אוחזים בעיקר בשטרות הנפוצים של דולר, יורו, דולר קנדי ופאונד אנגלי. בצ'יינג שלום תוכלו להמיר מט"ח במעלה מ-30 סוגי מטבעות שונים כמו:  ליאו רומני, זלוטי פולני, כתר צ'כי ואחרים. חוסך עמלות והחלפות כספים נוספות או בקיצור חוסך כאב ראש.  
צילום: חן בוקר
ייעוץ מקצועי- לא תמיד הלקוח יודע מה כדאי לו לעשות מבחינת ההמרה לקראת היעד אליו הוא טס. לדוגמה: המון ישראלים טסים לבוקרשט ולא יודעים שעליהם לרכוש ליאו רומני מגיעים עם יורו או דולרים ומבקשים להמיר למטבע הרומני. אנחנו ממליצים לאנשים במקרה שכזה לחסוך את עמלת ההמרה הכפולה ולהמיר את הדולרים שם- מסתכלים על טובת הלקוח ולא על רווחים שלנו.
צילום: חן בוקר
צ'יינג' שלום זכה זו השנה השנייה בתעודת הסוכן המצטיין -  בכל שנה בוחרות חברות GMT ו- MoneyGram  בו כן מצטיין לשנה שחלפה, הסוכן המצטיין נקבע על ידי מספר פרמטרים: כמות עסקאות, איכות השירות, מדד תלונות... צ'יינג' שלום קיבל בפעם השנייה ברציפות את תעודת הסוכן המצטיין מחברות GMT ו MoneyGram 
יח"צ

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]