עד כמה חשוב לתת את הדעת על התקנה של מערכת אזעקה? זה כבר לא סוד, יש מערכות שלא דורשות מערכת תשתית מסובכת ומכאן שהמון אנשים לא מוותרים על הביטחון שלהם. זה אפשרי, באמצעות קודן ובאמצעות התקנת אזעקה בבית החיים שלכם יכולים להפוך רגועים ובטוחים יותר. אז מה יכול לקרות נוכח הבחירה הנכונה של מערכת אזעקה עם קודן? מהלך הפריצה או השוד יתקצרו וכך למעשה תנצלו מגניבה או תרחיש לא נעים ומיותר. זה אפשרי, כל מה שאתם צריכים זה לבחור אדם שיודע ומתמצא בנושא- מישהו שמבין בעניינים של מערכות אזעקה והתקנתם על הצד הטוב ביותר. תכנון נכון יבטיח הגנה והתרעה בזמן הנכון ובמקום הנכון0- מכאן שיותר ויותר אנשים מודעים ויודעים איך להפוך את החיים שלהם ליותר בטוחים- הם בעלי מסוגלות בזכות מערכת אבטחה משולבת קודן.

מהם מרכיבי מערכת האזעקה?

קודם כל חשוב שתהיה לכם יחידת בקרה מרכזית- למה? כדי לדעת מה קורה בזמן אמת אם בכלל. כך למעשה תדעו מה קורה ותמנעו מצבים קשים בהם עלולים להתרחש דברים קשים יותר. השלב הבא הוא לדבר על לוחות המקשים, האם הם נוחים לשימוש? האם אפשר באמצעותם אפשר לנטרל פעולה כזו או אחרת של האזעקה עצמה? מן הסתם, אל תשכח ואת הסירנה או הצופר המתריעים על המצב החדש אליו נקלע הבית ובפרט כאשר אתם לא נמצאים בסביבה. מגעים מגנטיים לא פחות חשובים, יודעים למה? כדי שהרגישות תעבוד גם בדלתות וגם בכניסות של הבית- כאמור, הרעיון הוא לא לפספס אתכם בשום מקום ובפרט לא לפספס את האנשים שרוצים לפרוץ את האזור הרגיש שלכם ולשמור עליכם באזור המוגן שהוא הבית שלכם.

ומה קורה אם יש הפסקת חשמל?

סוללת גיבוי- זה דבר קריטי משום שאם תהיה הפסקת חשמל והאזעקה לא תפעל, זה יקרה פריצה לגנב או לאדם שרוצה לפלוש למרחב המוגן שלכם- מכאן חשוב לתת את הדעת על כך.

 

לחצו כאן ליצירת קשר עם מתקין מערכות אזעקה וקודנים שי מור  והוא ישמח להאיר ולהעיר לכם בדיוק מה יכול למנוע מכם שעת סכנה.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]