ביצוע עבירות תנועה יכול להיות עניין חמור מאוד מבחינה משפטית במיוחד אם העבירה שביצענו היא עבירה מסכנת חיים או עבירה שגרמה לתאונת דרכים. התמודדות עם עבירות תנועה שביצענו יכולה פעמים רבות להתברר בין כותלי בית המשפט לענייני תעבורה. כאשר אנחנו נאשמים בביצוע עבירת תנועה חמורה עלינו לשכור את השירותים של עורך דין תעבורה מומחה שייצג את האינטרסים שלנו בבית המשפט.

למה מומלץ לפנות לעורך דין מומחה?

עורך דין תעבורה הוא עורך דין שכדאי לנו לפנות אליו כאשר אנחנו צריכים ייצוג של עורך דין מומחה. פנייה לעורך דין מומחה תוכל לשפר את רמת ההגנה שאנחנו נקבל בבית המשפט ולהפוך את הסיכוי שלנו לקבל זיכוי לגבוה יותר. פעמים רבות פחות חשוב עם נקבל זיכוי או לא ויותר חשוב איזה סוג עונש בית המשפט ייתן לנו במקרה ונצא אשמים. במקרה שבית המשפט מוצא אותנו אשמים אנחנו יכולים להתמודד עם מגוון רחב של עונשים בדרגות חומרה שונות מקבלת נקודות ברישיון או קנס כספי ועד עונשים של ביצוע עבודות שירות וריצוי עונש מאסר בפועל בבית כלא.

עורך דין תעבורה טוב יוכל להתדיין עם בית המשפט ועם הפרקליטות ולנסות להמיר עונש מאסר בפועל בעונש של עבודות שירות – במסגרת של הסדר טיעון המאושר על ידי בית המשפט. כאשר אנחנו צפויים לצאת אשמים במשפט שלנו ואין לנו דרך לכפור באשמה – עלינו לשקול בחיוב לחתום על עסקת טיעון. פעמים רבות עסקת טיעון יכולה למנוע מאתנו מצב של עינוי דין – בו המשפט שלנו מתנהל במשך עשרות שנים עד שהוא מגיע לסיום שלו. כאשר אנחנו בוחרים לחסוך מעצמנו את עוגמת הנפש והמחיר הכלכלי הגבוה של משפט ארוך אנחנו שומרים על צלם האנוש שלנו ועל איכות החיים שלנו. בזכות עסקת הטיעון נכל לסיים מהר יותר עם המשפט ולשים את הפרק הזה בחיים שלנו מאחור ולהמשיך הלאה אל עבר חוויות חיוביות יותר.

קרדיט צילום :www.pixbay.com

משרד עורכי דין דמיטרי אניקין

עורך דין תעבורה הוא איש מקצוע שמתמחה במיוחד בדיני תעבורה. כאשר אנחנו רוצים לשכור עורך דין עלינו לשכור אחד שאנחנו יכולים לסמוך עליו ושרמת האמינות והמקצועיות שלו גבוהות מאוד. משרד עורכי דין דמיטרי אניקין הוא בין משרדי עורכי הדין המקצועיים ביותר שיש בארץ. משרד זה הוא בעל ניסיון רב בטיפול בתביעות דיני תעבורה והוא מכיר את כל חוקי התנועה והתעבורה באופן מפורט ומדויק. היתרון של משרד זה הוא ביחס והליווי האישי שכל לקוח שלו מקבל.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]