יחד עם זאת, עלותן של דלתות מעוצבות לפנים הבית היא עלות המורכבת משורה של מרכיבים שאותם כדאי להכיר, על מנת להיות מסוגלים להשוות בצורה נכונה בין ההצעות הניתנות לכם בחנויות ובאולמות תצוגה שונים. בשורות הבאות נפרט בפניכם את מרכיבי העלות המרכזיים של דלתות פנים:

עלות דלת פנים

המרכיב הראשון הוא כמובן העלות של הדלת עצמה. עלות זו נקבעת על פי שורה של מאפיינים מהם יכולה ליהנות או לא ליהנות הדלת שאתם בוחרים, ובהם סוג הציפוי של הדלת, צבע הדלת בתנור או בגוון קבוע מראש, מילוי הדלת באמצעות פלקסבורד או קרטון דחוס, תוספות עיצוב כמו גילופים, חריטות, פסי ניקל וכדומה, פרזול שכולל את ידית ומנעול הדלת, מנעול רגיל או מגנטי, תוספת חלון או פתח אור ועמידות הדלת בפני מים. מאפיינים אלה הם שיגדירו את עלותה הבסיסית של הדלת, אך זהו רק מרכיב אחד מעלותה הכוללת

הובלת דלתות פנים לכל חלקי הארץ

את הדלתות יש להוביל אל בית הלקוח, ובמרבית המקרים יוסיף העסק עלות הובלה אחת כוללת לכל ההזמנה, עלות שיכולה להסתכם במאות שקלים בודדות.

התקנה ופירוק לכל דלת פנים

התקנת דלתות פנים היא עלות חשובה נוספת שיש לקחת בחשבון, ויכולה לייקר מאוד את ההזמנה כולה מאחר והיא חלה על כל דלת בנפרד ולא באופן כללי על כל ההזמנה. עלות זו כוללת למעשה את העלות של התקנת הדלתות בבית הלקוח, לרבות התקנת המשקופים והדלת וביצוע גימור בחיבור הדלת אל הקיר. עלות ההתקנה יכולה להגיע למאות שקלים בודדות לכל דלת, ואם אתם מעוניינים להזמין ארבע, חמש או יותר דלתות, עלות ההרכבה יכולה להצטבר ליותר מאלף שקלים. במרבית המקרים, הזמנה של מספר קטן יותר של דלתות תחויב בעלות התקנה גבוהה יותר לכל דלת.

על עלות ההתקנה, יש להוסיף גם עלות פירוק של הדלתות הישנות, במידה וכאלה אכן מותקנות. ישנם בתי עסק המשלבים את עלות הפירוק בעלות ההתקנה מלכתחילה, ובאחרים יהיה עליכם להוסיף סכום כסף נוסף, שיהיה בדרך כלל נמוך יותר מעלות ההתקנה לכל דלת.

 קרדיט צילום :www.pixbay.com

מומלץ להשוות חבילה מלאה לחבילה מלאה

באולם התצוגה של דלתות שערי ברכה, תוכלו לקבל מפרט מלא של עלות ההזמנה על מרכיביה השונים. ככלל, יהיה זה נכון עבורכם לבחון הזמנה מלאה אל מול הזמנה מלאה ולא להפריד רכיבים. המשמעות היא שאתם רוצים כי המקום בו קניתם את הדלתות, יהיה גם המקום שיהיה אחראי על התקנתן, וזאת על מנת למנוע סיבוכים במתן ומימוש האחריות שניתנת לכם על הדלתות ועל ההתקנה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]