איך תמנעו  את הפריצה

אם התשובה שלכם חיובית הגיע הזמן לעשות משהו כדי לחזק את ההגנה ולמנוע פריצות. כך תהיו רגועים יותר גם כאשר אתם בבית וגם כשאתם בחוץ. כי ככל שהפריצה מורכבת ומסובכת יותר - כך אתם מפחיתים את הסיכון שלכם ונותנים לפורץ להבין שלא כדאי לו להתעסק אתכם... כך אתם גם רגועים יותר ולא חוששים מפריצה.

כיצד ניתן למנוע ניסיונות פריצה?

  • נעילה – הצעד הבסיסי והראשוני הוא נעילה עמידה של הבית. בין אם יש לכם פתח אחד לבית ובין אם יותר, חשוב מאוד לבדוק את הדלתות ואת השערים. עליכם לוודא כי הנעילה היא עמידה וחזקה. ואי אפשר בקלות לפרוץ את הדלת. כמו כן חשוב מאוד כי תקפידו על נעילה ברמה יומיומית. כי השער החזק ביותר נפתח בקלות רבה, כאשר הוא לא נעול.
  • סורגים – מי שמעוניין לחדור לתוך הבית שלכם לא נרתע מגובה של מספר קומות. ולכן חשוב מאוד להתקין סורגים איכותיים ויציבים בחלונות הבית. סורג ימנע כניסה של גורמים שליליים באמצעות פתח החלון.
  • מצלמות אבטחה – בשנים האחרונות נעשתה אפשרות זו נפוצה מאוד. במקומות ציבוריים וגם לצד בתים פרטיים מותקנות מצלמות אבטחה לבית. המצלמה משדרת בזמן אמת את הנעשה על מסך בתוך הבית פנימה. כך שהיושב בבית יכול לעקוב אחר התנועה שבחוץ. כמו כן ניתן לעיין בתמונות שהמצלמה קלטה ולבחון פעולות חשודות שהתבצעו בסביבת הבית בעבר. יש להבחין בין מצלמות אבטחה והקלטה שונות ולבחור את המצלמה המתאימה לצורך ולאזור. יש מקומות בהם יהיה מתאים להתקין מצלמת כיפה, ובמקומות אחרים מצלמה ממונעת. ויש מקרים בהם הצורך יהיה במצלמה נסתרת. חשוב לדעת שכדי להשיג מיגון מקצועי, חשוב לבחור את המצלמה בעזרת איש מקצוע מתחום זה. הוא יוכל להמליץ על המצלמה המתאימה בהתאם לנתוני המקום.
  • מערכות אזעקה – ניתן להתקין מערכת אזעקה, המערכת תזהה בעזרת החיישנים שלה תנועה חשודה ותאותת. היא תשדר את המידע לחברת האבטחה שתגיע למקום במטרה לסכל פעולות פריצה. גם בתחום זה ניתן להבחין בין סוגים שונים של מערכות אזעקה. אזעקה קווית אל מול אלחוטית ועוד. איש מקצוע שמכיר את התחום לעומקו יוכל לכוון אתכם לבחירה נכונה, ולהמליץ לכם על המוצר המתאים והמומלץ עבורכם.

אל תתנו לפורצים להפר את שגרת החיים שלכם בחששות ופחדים. הגיע הזמן לעשות מעשה. מגנו את הבית היטב והתחילו להיות רגועים.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]