פרקט למינציה

הפרקט כבר תפס מזמן נתח נרחב מעולם הריצוף, הן בבית הפרטי והן במשרדים, מסעדות, חנויות וכדומה. אבל כאן חשוב מאוד לשים לב להבדל היסודי בין הפרקט המקורי שהוא עשוי מחומר טבעי – עץ על סוגיו השונים, לבין הפרקט העשוי למינציה. דמיינו ריצוף מעץ מלא טבעי בבית. זה אמנם נשמע מקסים. אבל תחזוקה של עץ מלא והשגחה על עץ מלא זה כבר סיפור אחר. הוא אולי אפילו מעט מרתיע. כולנו יודעים שהעץ המלא ממש לא אוהב מים. אז איך שוטפים רצפה כזו? איך מתחזקים אותה?

אז בדיוק לשם כך יש לנו את התחליף - פרקט למינציה סינטטי. הוא נראה ממש כמו המקור אבל הוא לא עשוי מעץ. כמה פשוט...

פרקט – בגלל כל היתרונות

בעת שיפוץ לבית, אנחנו ניצבים לא פעם בפני דילמה לא פשוטה. על מה הכי כדאי לנו ללכת? האם על ריצוף קרמי רגיל? האם על ריצוף פורצלן? יש היום כל כך הרבה אפשרויות ולכל אחת היתרונות שלה לעומת החסרונות. ההחלטה שלנו אמורה לכלול התחשבות בכל הפרמטרים החשובים לנו והמתאימים להרגלי החיים שלנו.

פרקט לבית

מצד אחד, הרצפה הבוהקת, אריחי הקרמיקה היוקרתיים, מעניקים לכל חלל מראה יוקרתי, מראה נקי ולמעשה מראה ביתי ונעים. מצד שני יש לנו רצפת פרקט לבית שמעניקה לכל חלל מראה הרבה יותר חמים וביתי, הוא מסוגל לבודד קור בחורף העז, הוא מעניק מעין הגנה מפני נפילות בגלל האפקט של בלימת זעזועים ובאופן כללי הוא מעניק מראה מאוד מיוחד לכל חלל בו בוחרים לרצף בו.

פרקט למינציה – עם כל היתרונות כמו המקור

כאן חשוב לדעת כי אם אתם חוששים מרצפת הפרקט המקורית, הטבעית בגלל הקושי לתחזק רצפה כזו, הרי שרצפת הפרקט החילופית, זו המיוצרת מחומרים סינטטיים, מעניקה לכם למעשה את המענה המושלם של הפרקט אך ללא הבעייתיות שיש לפרקט הרגיל.

מאז הומצא הפרקט הסינטטי, הוא אכן הצליח לצבור לו הרבה אוהדים וכיום אנחנו מוצאים אותם בכל בית שני בישראל. כמעט כולם מעדיפים לרצף - את החדרים הפנימיים לפחות - באמצעות הפרקט.

ווד גאלרי – עם כל הפתרונות

מתעניינים על פרקט מדרגות? רוצים לקבל פרטים על HDF? קרטון דחוס? פרקט רב שכבתי? פרקט דו שכבתי? אנחנו מעניקים את המענה המשולם בכל מה שקשור לעולם הפרקטים. כל הפתרונות לחיפוי רצפה תוך התאמה מלאה של החומר בהתאם לחלל.

נכתב באדיבות: Wood Gallery – הכתובת שלכם לריצוף פרקט מושלם!

www.wood-gallery.co.il