ניקוי ספות מקצועי באמצעות צוות מיומן של חברת ניקוי וותיקהבמידה ואתם גרים באשדוד ואתם מיני רבים, אשר מחזיקים בספות מסוגים שונים, כאשר ההכרח על מנת לשמור עליהן הינו ניקוי ספות מקצועי אחת לשנה, כדאי כי תבררו לגבי חברה אמינה של ניקוי ספות באזורכם. חברה מסוג זה, תייעץ לכם לאחר הניקוי לגבי תחזוקה שוטפת כגון שאיבה אחת לשבוע לפחות. אם הבחנתם בכתם טרי, יש לנקותו מיד, באמצעות נייר סופג ומטלית לחה נקייה הספוגה בחומץ ומים. במדיה והכתם כבר נספג בסיבי הספה, קשה יהיה לנקותו ולכן, רק חברה המתמחה עם ניקוי ספות, תוכל לנקות את הספה על הצד הטוב ביותר, כאשר היא מאבחנת את בד הריפוד ומתאימה לספה את חומרי הניקוי המתאימים, על מנת לא לפגוע בריפוד ובגוון שלו.

Pixabay

היתרון בפעולה של ניקוי ספות, הינו בכך שחברת הניקיון מגיעה עד  לביתכם, שואבת את הספות מאבק, לכלוך ופירורים ולאחר מכן מתחילה להחדיר חומר ניקוי ייעודי לספות, על פי ההתאמה של חומר הניקוי לבד הריפוד. בעזרת מברשת רכה, מקרצף הצוות המקצועי את הספות, שואב את המים והלכלוך. פעולה זו, יכולה להתבצע כמה פעמים,  עד שהמים יהיו נקיים לחלוטין. את הספה יש להשאיר באוויר הטבעי ולא לשבת עליה לפחות למשך יממה.

 

מחיר ניקוי ספות

המחיר של ניקוי ספות, ייקבע על פי גודל הספות, סוג הריפוד וקושי הניקוי. ככל שהספות תהיינה קשות יותר לניקוי, כך ידרשו: יותר זמן, יותר חומרי ניקוי, מה שיעלה את המחיר בהתאם. למרות זאת, הרבה יותר משתלם לבצע ניקוי ספות באשדוד, מאשר לרכוש ספות חדשות שתעלינה הרבה יותר מאשר כמה מאות שקלים אחדים. הסלון האהוב שלכם, יישמר וייראה נקי וחדש, כאילו זה עתה נרכש מחנות הרהיטים.

 

ניקוי הספות יהיה בשיטה שונה על פי סוג הריפוד

 

יש לציין כי ניקוי ספות יהיה שונה היות והכול תלוי בסוג הריפוד. לדוגמא, ספות מריפוד בד,    שטת הניקוי תהיה שונה מאשר מנקה ספות עור. הסיבה היא כי עור אינו מתנקה במים וחומרי ניקוי אשר מתאימים לריפוד בד אינם מתאימים לריפוד עור. יש לנקות את ריפוד העור בחומרי לחות מיוחדים הדומים למבנה החומר של קרם לחות, כאשר בקרמים מסוג זה, קיים חומר עדין אשר מנקה את ספות העור בקלות וכן, מעניק חיות וברק לריפוד העור.

 

לאחר ניקוי ספות מקצועי, אשר נעשה ע"י חברה המתמחה בניקוי כל סוגי הריפודים, יש להקשיב להוראותיהם של צוות הניקוי, על מנת לתחזק נכון ולשמור על הספות עד לניקוי הבא, אשר לרוב מתבצע אחת לשנה.

 

ניקוי מקצועי רק באמצעות חברה מקצועית לניקיון ספות

גם הבחירה של חברת ניקוי ספות, הינה מכרעת ולכן, יש לבחור בחברה וותיקה, בעלת שם ומוניטין והמלצות. אחת מהחברות הללו, הינה חברת מריו קלין אשר כבר קיימת מעל ל-10 שנים. ראשית נציג מטעם החברה יגיע אליכם, על מנת לאבחן את סוג הריפוד ולאמוד את מנחיר הניקוי, כאשר הוא אף ימדוד את גודלן של הספות ויאבחן בנוסף, אם הספות הן בעלות קושי בניקוי בשל כתמים אשר נספגו בהן עמוק. החברה מעניקה שירות אדיב ומקצועי ועומדת בזמני ההגעה.

 

 

 

 

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה