במאמר קצר זה אנו נדון במושג נוטריון אנגלית, נסביר לצורך מה נוטריון אנגלית נחוץ, כיצד בוחרים אותו ומהם העניינים שבהם הוא יכול לסייע לנו. לצורך הקדמה נציין כי הדיבור נוטריון אנגלית שאנו עושים בו שימוש במאמר זה מתייחס לנוטריון השולט בשפה האנגלית. מכאן ולצורך קיצור (כדי שלא לחזור על הדברים באופן מיותר) נכנה אותו נוטריון אנגלית.

Pixabay

במה נוטריון אנגלית יכול לסייע?

כפי שצוין לעיל, נוטריון אנגלית הוא נוטריון השולט בשפה האנגלית. אם כן, נוטריון אנגלית הוא נוטריון שיכול לספק אישורי נוטריון בשפה האנגלית. אבל עניין יכולת הנוטריון לסייע דורש הסברים. ראשית, מהם אישורים נוטריון? ושנית, האם שליטת נוטריון אנגלית בשפה האנגלית מספיקה כדי שהוא יכול לסייע לנו כדבעי? על שאלות אלו ננסה להשיב להלן.

ראשית, לשאלה הראשונה, מהם אישורים נוטריונים? אישורים נוטריונים הם אישורים שמנפיק נוטריון מוסמך. נוטריון הוא עורך דין בעל ותק של עשר שנים לפחות, אשר עבר הכשרה מתאימה של משרד המשפטים וקיבל לאחר מכן מינוי לשמש כנוטריון. יצוין, כי קודם למינויו של עורך דין לנוטריון שמו מפורסם ברשומות של מדינת ישראל. איזה אישורים מנפיק הנוטריון? הנוטריון מנפיק סוגים רבים של אישורי נוטריון לאנגלית. לדוגמא, אימות חתימה נוטריוני, אימות תרגום נוטריוני, עותק נוטריוני, אימות חיים נוטריוני וכו'. ישנם כמובן אישורים נוטריונים נוספים שמנפיק נוטריון אנגלית, אך לצורך מאמר קצר זה אנו נסתפק באלה הנזכרים לעיל.

באשר לשאלה השנייה, האם שליטה באנגלית ע"י נוטריון לאנגלית מספיקה? ובכל הכל תלוי בדרישות שלנו. באם, למשל, שפת המקור של מסמך היא איטלקית ואילו שפת היעד היא אנגלית, כי אז לא די שהנוטריון אשר התבקש לספק שירות נוטריוני של אימות תרגום, ישלוט באנגלית. הוא יצטרך לשלוט גם באיטלקית.

 אם כן, נוטריון אנגלית יכול לסייע בתרגום נוטריוני של מסמכים בשפה האנגלית בשילוב שפות נוספות, ככל שהוא שולט בהן.

כיצד מאתרים נוטריון אנגלית?

כדי לאתר נוטריון באנגלית כיום ניתן לפנות לאינטרנט ולחפש נוטריון דובר אנגלית. נוטריון דובר אנגלית יצהיר על כך באתר האינטרנט שלו. ככל שהשירות שנדרש לנו דורש שליטה בשפות נוספות יש לבדוק אם עורך הדין שולט גם בהן.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה
-->