משה צוק מכה שורשים ברחבי הגלובוס וקבוצת צוק ממשיכה להרחיב את פעילותהכמעט 4 עשורים חלפו מאז שהוקם המפעל המשפחתי בכפר סבא, ששיווק מוצרי שיש למטבחים.

משה צוק

בימים ההם סין עוד לא היתה מעצמה כל כך גדולה, שחולשת על ענף היצוא בעולם כולו, ומבחר אריחי השיש והאבן הטבעית שהוצע ללקוחות בארץ לא היה עשיר כפי שהוא כיום. אך כמו כל עסק מצליח בעידן המודרני, גם חברת צוק מוצרי שיש בע"מ הצליחה לעמוד בקצב השינויים שפוקדים את עולם העסקים בקצב מהיר, והסתגלותה, כושר העמידות שלה ואופן ההתפתחות שלה הובילו אותה להיות היום חלק מקבוצה מובילה ובולטת בתחום השיווק והיצוא של אריחי השיש, האבן הטבעית והגרניט.

זיהוי הביקוש העולמי למוצריה הוביל את חברת צוק מוצרי שיש להפוך לקבוצה, שממנפת את פעילותה ברחבי העולם, ומנצלת את כוח הרכישה וקשרי הספקים שלה כדי להבטיח סחורה איכותית, מגוון מוצרים שלא משאיר מקום לדמיון, ואספקה מהירה לכל דורש.

פעילותה של קבוצת צוק חולשת כיום על רחבי המזרח, אירופה וארה"ב, ולאורך כל שנות פעילותה היא ממשיכה להתרחב באופן עקבי.

תחת הקבוצה פועלות 4 חברות:

- צוק מוצרי שיש בע"מ, שממוקמת בישראל ועובדת עם הסקטור הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה המרכז הלוגיסטי הגדול ביותר בישראל, היא משווקת אריחים, ועובדת מול אנשי המקצוע המובילים בישראל מתחום הבנייה, העיצוב והאדריכלות.

- אופק ביצוע בע"מ, שממוקמת גם היא בישראל, ומתמחה בשיווק ובהתקנה של מדרגות משיש ומאבן טבעית, ספי חלון, קופינגים, ופנלים. החברה פועלת בארץ ומנהלת פרויקטים פשוטים ומורכבים.

- Zuk China, שממוקמת בסין, מתמחה ברכש מקומי ומנצלת את יתרונות המעצמה הכלכלית הגדולה בעולם בתחום היצוא, כשהיא מייצאת אריחי שיש ואבן טבעית לרחבי המזרח, אירופה וארה"ב.

- Claret, שממוקמת באיטליה, מנצלת את יתרונות השוק המקומי והביקוש הגבוה לאריחי שיש ואבן טבעית, ופועלת גם בתחום היצוא. פעילותה ברחבי אירופה מתרחבת גם לארה"ב.

משה צוק, היזם ואיש העסקים שעומד מאחורי קבוצת צוק, הוא זה שזיהה את גידול השוק במזרח ואת הביקוש הגדל לאריחי השיש באירופה ובארה"ב. כדי לתת לחברות בחו"ל להתפתח באופן נכון וחכם הוא בחר בכוח אדם מקומי לצורך ניהול ותפעול החברות, שכן המקומיים המומחים בתחומם מבינים את תנודות השוק המקומיות ומכירים את קהלי היעד המקומיים טוב יותר.

הודות להחלטות עסקיות חכמות, והתפתחות עסקית תוך כדי תנועה, המפעל הקטן הפך לקבוצה בינלאומית שחולשת כיום על אזורים רבים בעולם, ופועלת מול חברות מובילות ומול אנשי המקצוע המובילים בתחום העיצוב, האדריכלות והבנייה.

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה