מעלון – מה חשוב לדעת?ישנם לא מעט אנשים אשר מתגוררים בבית שבו יש מדרגות. בית בעל 2 מפלסים הוא בית ייחודי, דקורטיבי ומעוצב אשר בו ניתן לבצע הפרדה בין הקומה התחתונה שמכילה בה את הסלון, המטבח וחדרים נוספים הרלוונטיים לשימוש כלל המשפחה והקומה העליונה אשר מכילה בה את חדרי השינה של בני הבית.

ביצוע הפרדה זו מאפשר לכל אדם המצוי בחדר השינה להנות משקט מוחלט ושינה איכותית. אולם, לא מעט אנשים אשר רוכשים בית בעל 2 קומות, מוצאים את עצמם במהלך השנים מתקשים לעלות במדרגות בשל בעיות פיזיות שונות או בשל גילם. במקרה שכזה, רצוי למצוא את הפתרון הטוב ביותר, שיסייע לכל אדם שמתקשה בעלייה במדרגות ביתו לעשות זאת בצורה קלה ונוחה.

מהם הפתרונות העומדים על הפרק למתקשים בעלייה במדרגות הבית?

כאשר מתגוררים בבית שבו יש מדרגות אשר יש צורך לעלות בהן או לרדת בהן בכדי להגיע לחדרים השונים בבית, הכל טוב ויפה  עד שמגיעים למצב שבו אחד מבני הבית איננו יכול לעלות במדרגות באופן קל או שאיננו יכול לעלות במדרגות כלל בשל בעיה גופנית או בריאותית כלשהי או בשל העובדה שהוא התבגר ועלייה במדרגות כבר איננה מהווה דבר פשוט עבורו. במקרה שכזה, התקנת מעקות בגרם המדרגות אשר יאפשרו לאדם לתמוך בעצמו כאשר הוא עולה במדרגות, מהווים פתרון חלקי שכן, אותו אדם עדיין יתקשה בעלייה במדרגות והמעקות אמנם יקלו עליו, אך לא יאפשרו לו לעשות זאת בצורה הקלה והנוחה ביותר. על כן, הפתרון הטוב ביותר עבור כל אדם שמתקשה או לא יכול כלל לטפס במדרגות הבית הוא: מעלון.

מהו מעלון מדרגות?

כאשר מדובר על מעלון מדרגות, מדובר על כיסא מיוחד אשר מותקן על מסילות מיוחדות במדרגות ומאפשר עלייה קלה ונוחה במדרגות. כלומר: כל שעל האדם שמתקשה לעלות במדרגות לעשות זה פשוט לשבת על הכיסא, המופעל באמצעות מנגנון חשמלי מיוחד. לאחר שהוא ישב על הכיסא ויפעיל את המגנון המדובר, הכיסא יוביל אותו כל הדרך במעלה המדרגות ועד לקומה העליונה. חשוב מאוד להתאים מעלונים לגרם מדרגות העומד על הפרק. אם מדובר בגרם מדרגות מפותל, ניתן כיום לבחור במעלון אשר מותאם לגרם מדרגות מעין זה. מעלון מעין זה יצליח להתמודד בהצלחה על העיקולים והפיתולים השונים בגרם המדרגות ולהוביל את האדם היושב על הכיסא בצורה הטובה והנוחה ביותר לקומה למעלה או חזרה למטה. כיום ניתן למצוא חברות שונות המציעות מעלונים למדרגות. אולם, כאשר מדובר על משהו כל כך חשוב ומהותי כמעלון למדרגות הבית, יש צורך לבחור אותו בקפידה.

יחצ

כיצד בוחרים מעלון מדרגות?

אם אתם תוהים כיצד לבחור את מעלון המדרגות הטוב ביותר עבור גרם המדרגות שבביתכם, הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה: ראשית כל, עליכם לבחור את החברה הטובה ביותר בתחום מעלונים למדרגות. חברה בעלת מוניטין בתחום היא חברה שניתן לסמוך עליה כי תתקין את המעלון בצורה הטובה ביותר לגרם המדרגות שבביתכם. חשוב מאוד לשים דגש על נוחות המעלון ואיכות המעלון. מטרתו של מעלון למדרגות היא לאפשר לכל אדם שמתקשה בעלייה במדרגות לעשות זאת בצורה נוחה וקלה ועל כן, יש לדאוג שהמעלון יהיה נוח. כמובן שחשוב לשים דגש על בטיחות המעלון שכן, בסופו של דבר מדובר בדבר שעלול לעורר לא מעט חששות בקרב אדם שמשתמש בו. לאחר שתבחנו את כלל הפרמטרים העומדים על הפרק, תוכלו לבחור את המעלון המתאים ביותר לביתכם ולהעניק לכל בן בית המתקשה לעלות במדרגות, איכות חיים.

לפרטים נוספים באתר החברה: https://www.pisgalift.co.il/

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה