מדוע כל אתר אינטרנט חייב קידום אורגני בגוגל בשנת 2020?אנו חיים בעידן שבו רוב השעות המבט של בני האדם המודרניים מופנה למסך כלשהו. זה יכול להיות המסך של הטלפון החכם, המסך של הטאבלט ואפילו המסך של המחשב אשר ממוקם בצורה נוחה בכל משרד. זה נוח וזמין יותר לחפש אחר מוצר או מידע אונליין, אבל איך כל זה מתקשר אל הדרך של גידול הרווחיות של עסק שיש לו אתר אינטרנט?

Pixabay

מכיוון שהתחרות על תשומת ליבו של הלקוח היא גדולה, חשוב לא רק להסתפק בהקמה של אתר, כי אם לעשות אותו כזה שגוגל יאהב וירצה להעלות בתוצאות החיפוש עבור רשימת הביטויים הרלוונטית לאותו עסק. קידום היא המילה המובילה אל הדרך לחשיפה יותר גדולה.

יותר אתרים מאי פעם

נכון להיום, זה די ברור כי כמעט כל עסק חדש שמוקם, וגם כזה שכבר נמצא לא מעט זמן בשוק העסקי, פונה אל חברות של בניית אתרים על מנת שאלה יסייעו לו בבנייה ויצירה של אתר שאותו יהיה ניתן להציג בפני הלקוחות שמתעניינים בשירותיו.

דבר זה אומר כי בכל יום מחדש נעשית פנייה לעוסקים באותה העבודה של בניית אתרים, וכמות האתרים שנבנית רק הולכת ונעשית כה עצומה עד כי ניתן למצוא את הקושי לאתר כתובת אתר פנויה שלה יש שם נפוץ שבו כבר יש בעלים עם אתר פעיל וקיים. דבר זה מוביל את השלב הבא באופן די טבעי, והוא הרצון להניע את הלקוחות שנכנסים במטרה לאתר שירות או מוצר רלוונטי לסוג האתר, אל עבר האתר הזה, וכאן יש פעולות שיכולות להתבצע על ידי קידום אתרים אורגני או ממומן, בין השאר.

מקדמים את העסק

למה זה חשוב בכלל לקדם את האתר? כי אתר לא מקודם הוא כמו אנדרטה שאף אחד לא מכיר. הרי נעשתה השקעה של כסף ושל זמן עבור ההקמה של האתר הזה, ואם לקוח מחפש אחר משהו במנוע החיפוש של גוגל, מאוד כדאי כי בדף תוצאות החיפוש הראשון יעלה גם האתר הזה בתור תוצאה רלוונטית לחיפוש שבוצע במידה והוא תואם את שירותי העסק.

זה ידוע כי הרוב המכריע של הלקוחות מבססים את הפעולה שלהם הלאה לפי דף התוצאות הראשון אשר ממנו הם עוברים אל אתר או אתרים שהוצגו להם, ומשם והלאה זה כבר תלוי באתר עצמו לעשות את הפעולה של הנעה לפעולה, רכישה אונליין או מילוי של טופס פנייה. צריך לעזור לגולשים לעשות את הפעולה הזו בעזרת שילוב המסרים הנכונים באתר, בעזרת תוכן איכותי ובעזרת חוויית משתמש מעולה.

קידום אתרים אורגני SEO זו פעולה שאותה מבצעים אנשים שלהם יש ניסיון רב עם מנוע החיפוש של גוגל ועם הדרכים שנמצאו בתור הכי נכונות עבור הלקוחות שלהם לאותת למנוע החיפוש כי בביטויים מסוימים האתר של הלקוח הוא הכי רלוונטי או לכל הפחות רלוונטי כמו עוד כמה תוצאות בולטות מעל כל השאר. קידום של אתרים מפנה בצורה אורגנית את גוגל אל האתר ומגדיל בשל כך את כמות החשיפה של האתר, והחשיפה הזו שווה את משקלה בזהב עם כמות כניסות שמגדילות את הרווחיות בסופו של דבר ועניין. כל עסק שמכבד את עצמו חייב לעצמו קידום אורגני כיום.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה