צילום: pixabay

כל הסיבות לקחת פסק זמן וללכת לחדר בריחה

מהו חדר בריחה? תזכורת קצרה: כל הרעיון של חדר בריחה הוא שאתם נכנסים לתוך חדר המלא בחידות וצפנים ויש לכם רק 60 דקות כדי לברוח ממנו. לכל חדר בריחה יכול להיות קונספט מסוים. לדוגמה, אם תזמינו חדר בריחה בראשון לציון, תגלו חדרים מגוונים המעוצבים בקונספטים שונים: חדר המעוצב כספינת טורפדו טובעת, אסקייפ רום ברוח המלך ארתור ואבירי השולחן העגול או הצצה לסודותיו של הודיני, אמן הבריחה הנודע.

אם אתם מחפשים מה לעשות בראשון לציון, אתם מוכרחים לבקר באחד מחדרי הבריחה המשובחים שלה. ואלה כמה סיבות לבקר בחדר בריחה באופן כללי:

  • בורחים עם חברים – רוצים לברוח מהשגרה היום יומית? סביר להניח שגם החברים שלכם בעניין. חדר בריחה הוא בילוי קבוצתי מהנה שמתאים ל-3 משתתפים ומעלה. אז קחו את החברים הכי טובים שלכם ותתחילו לברוח. ואכן, בחדר בריחה לא תחשבו על הבעיות המטרידות אתכם כמו בוס שאינו מרוצה מהעבודה שלכם או מריבה עם בן/בת הזוג. כל מה שיעסיק אתכם באותו הרגע הוא איך איך לצאת מהחדר בזמן.
  • מתנת יום ההולדת המושלמת – אם נמאס לכם לחגוג כל יום הולדת בבית קפה, חדר בריחה הוא המקום למסיבת הפתעה לחבר או חברה שאוהבים אתגרים.
  • בגלל האדרנלין – החידות המאתגרות, הצפנים, האווירה והעובדה שיש לכם רק 60 דקות לצאת מהחדר – כל הגורמים האלה יחד מעלים את האדרנלין וגורמים לתחושת סיפוק נפלאה.

אפילו ילד יכול לעשות את זה

מחפשים תעסוקה לילדים בחופש? חדרי בריחה לילדים מספקים תעסוקה לכל המשפחה, ובמיוחד לבני המשפחה הצעירים. למעשה, הילדים יכולים ללמוד רבות מחדרי הבריחה. ראשית, הם זוכים לעבוד עם אחרים ולומדים על הערך של שיתוף הפעולה אחד עם השני. דבר שני, חדר בריחה דורש חשיבה מרובה מחוץ לקופסה. כאן מגירת סתרים יכולה להיפתח לפתע ושם יש צורך לשים לב לרמז המתחבא בין שאר החפצים. פעילות בחדר הבריחה מפתחת את המוח הצעיר וגורמת לילדים לחשוב הרבה מעבר. שלישית, חדר בריחה הוא הזדמנות טובה לנתק את הילד ממסך הטלפון הנייד שלו. כי לפני שאתם נכנסים לחדר, דורשים מכם לשים בצד את כל חפציכם.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]