ימי הקורונה : מה חשוב לדעת על ביטוח בריאותנפגשנו עם עידן שושן סוכן ביטוח מומחה בסיכוני בריאות שמסביר את חשיבות הביטוח בזמן משבר, בימים של חוסר ודאות, קורונה, משבר כלכלי, המילה : "ביטוח" תפסה משמעות רבה בקרב האזרחים, ובצדק! בימים אלו אני מקבל פניות רבות מאנשים שרוצים להבין מה קורה , והאם תיק הביטוח שלהם הוא נכון ומותאם גם למצבי קורונה

 אני רוצה לחדד נקודה מאוד חשובה , העולם כולו עובר וחווה משבר כלכלי ובריאותי.

התוצאה ,מאוד קשה לעיכול, אחת המחשבות שעולות לנו בראש היא איך אני אני מתמודד כלכלית מהיום והלאה? ואיך אני מביא אוכל הביתה? החוסר ודאות המטורף הזה, משבש לנו כל קו מחשבה.

איך אני שומר על רמת החיים שלי , בתשלומי שכר דירה, גנים, חוגים , מזון, אשראי ובעצם כל נושא משק הבית?!

היום כולנו שואלים את עצמנו כמה פעמים ביום את השאלה הזאת. אנשים צריכים להבין שמעבר למצב העולמי שקורה היום , הבשורה יכולה לדפוק לנו בדלת כל רגע בצורה אחרת , כתוצאה של מחלה קשה , תאונה קשה , אובדן כושר עבודה.. שמוביל לאובדן הכנסה שמוביל להתרסקות כלכלית כואבת.

התפקיד שלי הוא לדאוג שיהיה לכם מלאי של הגנות רחב שיעניק לכם פיצוי כספי ביום הדין, לדאוג לכסף אמיתי שהפוליסה תעניק לכם במצבים קשים שמגיעים ללא התראה מוקדמת.

יתרון הביטוח בימים של קורונה:

ראשית יש להישמע להנחיות של משרד הבריאות , להמנע ולהישמר. מי שרואה צורך להפעיל את הפוליסה הפרטית ולהיעזר ברפואה אונליין/רופא עד הבית , שלא יהסס ויפנה למשרדנו לקבלת תמיכה ועזרה.

אני מזמין כל אחד ואחת מכם ליצור איתי קשר ישיר ולבדוק את תיק הביטוח בצורה מקצועית, יסודית ולקבל חוות דעת לגבי מבנה ואיכות התיק . בימים שכאלה , אני נרתם ומעניק לכם את השירות הכל כך חשוב הזה, ללא עלות! זה זמן מצוין ליישר קו ולהיות שקטים לפחות בצד הביטוחי.

עידן שושן -אקטואר סוכנות לביטוח

נייד: 052-7449474 

כתובת מייל : [email protected] 

 לפרטים נוספים לחצו כאן 

עידן שושן סוכן ביטוח

.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה