המוסדיים מאמינים באופל בלאנסהפניקס הפכה לבעלת עניין בחברת ניכיון הצ'קים אופל בלאנס שיושבת באשדוד, זאת לאחר שגם הגוף המוסדי "אלטשולר שחם" הפך לבעל עניין בחברה לפני מספר חודשים.
דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס השקעות הגיב: "אנו מברכים על הצטרפותם של גופים מוסדיים מובילים למשפחת אופל בלאנס, ועל הבעת האמון בפעילות החברה ובאסטרטגיית הצמיחה שלנו.

דני מזרחי מנכ"ל אופל בלאנס

הפניקס הפכה לבעלת עניין בחברת ניכיון הצ'קים אופל בלאנס שיושבת באשדוד. לשם כך הבעלים של החברה מכרו מניות בעסקאות מחוץ לבורסה לחברת הביטוח הפניקס וגוף מוסדי נוסף - ההפצה בוצעה בפרמיה של כ-2.7% על מחיר השוק במועד הביצוע

ביום שלישי התבצעה עסקה במניית אופל בלאנס במחיר של 4.55 שקל למניה, הגבוה בכ-1% משער הבסיס של המניה הבוקר, ובפרמיה של כ-2.7% על מחיר השוק במועד ביצוע העסקה.

בעקבות העסקה, הפכה הפניקס לבעלת עניין בחברה ומחזיקה בכ-5.8% ממניות החברה.

הפניקס הינו הגוף המוסדי השני שהופך בעל עניין באופל בלאנס, לאחר שגם אלטשולר שחם הפך לבעל עניין בחברה בחודש אפריל 2019 ומחזיק כעת בכ-9.5% ממניות החברה.

דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס השקעות:

"אנו מברכים על הצטרפותם של גופים מוסדיים מובילים, בהובלת הפניקס, למשפחת אופל בלאנס, ועל הבעת האמון בפעילות החברה ובאסטרטגיית הצמיחה שלנו. אני סבור שהגופים המשקיעים זיהו את האיכות בניהול הסיכונים המוקפד של אופל, השמרנות ,הניסיון הרב והרקורד המוכח של החברה. ביצענו את מכירת המניות בכדי להגדיל את החזקות הציבור ולתרום להגדלת הסחירות במנייה. אנו ממשיכים לפעול להמשך צמיחה רווחית ושיפור מתמיד תוך השאת ערך למשקיעים"

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה