דלתות כניסה מעוצבותדלת הכניסה היא אחד המרכיבים העיקריים בעיצוב הבית

Pixabay

הבחירות העיצוביות שאנחנו עושים בביתנו נועדו לשרת מספר צרכים. ראשית, הן נועדו להפוך את הבית שלנו לנוח ונעים עבורנו הדיירים. שנית, הן נועדו להעביר מסר אל האורחים שלנו. שתי המטרות הללו לעיתים סותרות זו את זו, כאשר בחירה עיצובית שתהיה עבורנו נוחה תיפגע במסר אותו אנחנו רוצים להעביר.

דלתות כניסה הן בעלות השפעה מכרעת על עיצוב הבית, גם על התחושה האישית של הדיירים וגם עבור האורחים. דלתות כניסה לבית הן למעשה חלון הראווה של הבית כולו, הן קובעות את הציפייה של האורחים בנוגע למה שיראו לאחר שייכנסו, ולכן הן הגורם הקובע את הרושם הראשוני. כאשר בוחרים דלתות כניסה מעוצבות, עלינו לשקול את ההתאמה שלהן לשאר הפרמטרים העיצוביים אותם בחרנו.  

אילו דלתות יתאימו לאיזה סוג עיצוב?

כאמור, דלת כניסה היא בעלת השפעה על האפקט העיצובי של הבית. מאחר ומדובר בגורם דומיננטי כל כך, חשוב לדעת להתאים אותה לסגנון העיצוב אותו בחרנו. לכל סגנון עיצובי דלתות שיתאימו לו יותר ופחות, כאשר שני הסגנונות העיקריים הם עיצוב מודרני ועיצוב כפרי:

  • עיצוב כפרי: דלתות כניסה לבית שיתאימו לעיצוב כפרי יהיו בעלות השפעה מרגיעה, ומראה טבעי. דלתות כניסה מעוצבות עבור מראה כפרי כוללות בין השאר דלתות בסגנון בלגי, עם חלונות ממוסגרים במתכת צבועה, דלתות עץ מלא בעלות משקל, ודלתות פרובנס עם מסגרת ותבליטי פסים.
  • עיצוב מודרני: כאשר אנחנו בוחרים דלתות בעיצוב מודרני, עלינו לחשוב בזהירות מהי האמירה אותה אנחנו מבקשים לייצר. דלתות מודרניות לעיתים יהיו עם צבע חזק ואמירה נוקבת, שלא תתאים לכל סוג בית ולכל אחד. דלתות כניסה לבית מודרני יהיו לרוב בעלות מרקם חלק וצבועות בצבע מבריק ואחיד. בנוסף, הדלתות לרוב יכילו פיתוחי מתכת מעוגלים בעיצוב זורם, ומנגנון נעילה מתקדם.

לעיתים קרובות, ניתן למצוא דלתות כניסה במבצע במחירים משתלמים במיוחד. כדאי לשקול היטב אם ברצונכם לרכוש אותן, מאחר ולרוב, אלו יהיו דלתות מייצור המוני, כאשר המבצע המשתלם נועד לרוקן אותן מהמדפים כדי שיוכלו לפנות מקום לדלתות בעיצוב אופנתי יותר.

מהם האביזרים שחשוב לכלול בדלתות כניסה?

רכישה של דלתות כניסה מעוצבות היא יותר מאשר רכישה של פריט דקורטיבי חדש לבית. על דלת הכניסה שלנו להיות נוחה לשימוש, ובטוחה עבור הדיירים. חשוב לבדוק היטב שדלת הכניסה שלכם כוללת מנגנון נעילה מתקדם. מנגנון זה יקשה על פורצים, ויבטיח את שלמות הדלת. בנוסף, אם בחרתם בדלת כניסה המכילה חלון זכוכית, וודאו כי לא ניתן בעזרת שבירת הזכוכית להגיע למנגנון הנעילה ולשבור את הדלת, ושבמידה וחלון הזכוכית גדול דיו כדי לאפשר מעבר מותקן עליו סורג מתכת. כדאי לכלול בדלתות  כניסה מעוצבות ידית שתתאים לאמירה העיצובית הכללית שלנו, כמו גם חלונית הצצה לזיהוי לפני פתיחה.

למידע נוסף בקרו באתר דלתות גאש https://www.gaash1.co.il/he/

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה