יחצ

היתרונות של בטון מוחלק לבית:

אם אתם מחפשים פתרון ריצוף או בטון לבטון דעו כי בטון מוחלק לבית הוא פתרון אידיאלי וכולל יתרונות רבים. ראשית, לא משנה אם אתם צריכים ריצוף לתוך הבית, לחדר מסוים בבית, למרפסת או שבילים בגינה, מרפסת למחסן או שימוש אחר – הרי שמדובר בהוצאה לא קטנה. בטון מוחלק הנו הפתרון המוזל ביותר אולם מבלי לפגוע באיכות התוצאה שתקבלו – להיפך. תוכלו לעצב את הבטון המוחלק בדרך שתרצו ולקבל מראה גימור חלק ומרהיב שיראה לכם ממש כמו ריצוף רק בהרבה פחות הוצאות. כמו כן מלבד המחיר והגמישות בעיצוב הרצפה, הרי שמדובר גם בפתרון עמיד וחזק. את הריצוף אפשר לשבור ולהרוס ואז צריך להחליף בדרך כלל את כל הריצוף אם לא תמצאו בדיוק את אותן המרצפות. כאשר מדובר בבטון מוחלק הרי שהוא עמיד בפני מזג האוויר ובאופן כללי נחשב לחומר חזק ויצוק.

כיצד מבצעים החלקת בטון?

החלקת הבטון הנה תהליך מהיר יחסית אולם לא פשוט לביצוע. לאחר הכנת התשתיות יש צורך לשפוך את הבטון ולחלק אותו על המשטח הרצוי ומיד להתחיל לעבור עליו עם הליקופטר (המכונה שבה עושים שימוש להחלקת הבטון). מכיוון שיש לבצע את פעולת ההחלקה כבר עם שפיכת הבטון כשהוא עובד בתהליכי הייבוש שלו, הרי שכדאי להצטייד בהליקופטר ספייר במקום שבמקרה של תקלה בראשון העבודה לא תיעצר.

השוואת מחירי בטון מוחלק לבית:

באתר שלנו תוכלו לבצע השוואת מחירים עבור בטון מוחלק לבית ולקבל את הצעת המחיר הטובה והאטרקטיבית ביותר לשירות זה. בטון מוחלק לבית יעלה לכם כמה מאות שקלים למטר רבוע. המחיר עשוי לעלות ולרדת בהתאם לעובי הברזלים והתשתיות, לעוברי הבטון ולגודל השטח. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ואנו נשמח לתת לכם פרטים נוספים והצעת מחיר שתתאים לצרכים ולתקציב שלכם.