ישנם לא מעט מקרים שבהם ניתן לזהות באופן פשוט יחסית נזילות מים. כך לדוגמא: כאשר מזהים על הקיר סימני רטיבות בשל התקלפות שכבת הצבע בקיר, מתעורר חשד שישנה נזילה בקיר גם כאשר לא רואים את הנזילה באופן ממשי. גם כאשר מגיע חשבון מים גבוה באופן חריג ניתן לזהות שמשהו איננו כשורה וככל המקרה ישנה נזילה שיש לאתר באופן מהיר ומיידי ולהעניק לה טיפול הולם.

מדוע חשוב לבחור באנשי מקצוע העוסקים בתחום איתור נזילות?

לא מעט אנשים מזמינים כאשר הם מזהים סימני נזילה בביתם אינסטלטור ומצפים כי הוא יגלה את מקור הנזילה. אולם, חשוב מאוד לדעת שלאינסטלטור לא תמיד יש את הכלים לאתר את מקור הנזילה בשל העובדה שהטיח והבטון מסתירים את הצנרת. לרוב לאינסטלטור פשוט אין את הכלים לזהות את מקור הנזילה. זיהוי מקור הנזילה שלא על ידי כלים משוכללים ומתקדמים, יתבצע לרוב באמצעות הרס פיזי רב לקירות או לרצפות. כיום, בטרם תזמינו אינסטלטור לצורך תיקון מקור הנזילה בביתכם, כדאי שתבחרו באנשי מקצוע אשר בקיאים בתחום איתור נזילות. מאתר נזילות מקצועי ומנוסה אשר עוסק באיתור נזילות באמצעות הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לצורך זה, יסייע לכם לגלות את מקור הנזילה בביתכם בקלות ובמהירות על מנת לתקן אותה בטרם מתחוללים נזקים למבנה עצמו.

איתור נזילות מים- כיצד

בעוד שבעבר השיטה היחידה עבור איתור נזילות מים כללה בה שבירה מאסיבית של קירות הבית לצורך מציאת מקור הנזילה, הרי שכיום, באמצעות טכנולוגיה חדישה ניתן לאתר את מקור הנזילה באופן קל ומהיר, מבלי שיהיה צורך להרוס את המבנה באופן נרחב. אין ספק  שלאיתור נזילות מים באמצעות כלים טכנולוגיים חדישים ומשוכללים ישנם מגוון יתרונות. ראשית כל, כאשר מדובר על איתור נזילות מחיר, הרי שהמחיר על איתור נזילה וטיפול בה באמצעות כלים טכנולוגיים משוכללים יעלה לכם הרבה פחות מעבודה של אינסטלטור הכרוכה בשבירת הקירות לצורך גילוי מקור הנזילה. מדוע? איתור נזילות על ידי שבירת הקירות זהו תהליך אשר אורך זמן רב ומשמעותי ולכן, גם התשלום יהיה בהתאם לשעות העבודה הרבות של האינסטלטור. לעומת זאת, איתור נזילות באמצעות כלים טכנולוגיים משוכללים מקצר באופן משמעותי את זמן העבודה של אנשי המקצוע ובהתאם לכך, מוזיל את העלות בגין שעות העבודה של אנשי המקצוע.

איתור נזילות מים באמצעות מצלמה טרמית

אחד מהאמצעים הטכנולוגיים הנפוצים ביותר כיום לצורך איתור נזילות קרוי: מצלמה טרמית. מאתר עם מצלמה, ידע כיצד להשתמש במצלמה המיוחדת לצורך זיהוי מקור הנזילה בקירות או ברצפות. מדובר על מצלמה תרמו גרפית המתבססת על קרינת אינפרה אדום. מצלמה זו מזהה הבדלים בין חום לקור ובקירות. כאשר המצלמה מזהה אזור קר בקיר, ניתן להסיק מכך שמקור הנזילה מצוי באותו האזור. כמובן שחשוב מאוד לבחור בבעלת מקצוע אשר יודע כיצד להשתמש במצלמה זו בצורה הטובה והמקצועית ביותר שיכולה להיות.

כיצד תבחרו אנשי מקצוע לצורך איתור נזילות

על מנת לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך איתור נזילות, חשוב מאוד לקבל מידע אודות אנשי מקצוע העוסקים בתחום ברשת. כמובן שלא די בקבלת מידע וירטואלי אודות אנשי מקצוע מעין אלה וכדאי מאוד לקבל המלצות על אנשי מקצוע העוסקים בתחום מחברים, בני משפחה או מכרים, אשר בחרו בעבר באיש מקצוע כזה או אחר לצורך איתור נזילה בביתם או בכל מבנה אחר ויכולים להעיד על טיבו, מקצועיותו , ניסיונו בתחום ואיכותי. כמו כן, חשוב מאוד לבחור בבעל מקצוע אמין ובעל מוניטין בתחום איתור נזילות מים.

 

 יחצ

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה