מכבי אשדוד תבקש את הרחקת ירון זריף ממשחקיהבמכבי אשדוד עדיין לא נרגעו מאירועי המשחק והשיפוט במשחק מול הפועל י-ם ביום ראשון האחרון. יו"ר הקבוצה, יורם אסרף שוחח בנושא עם איגוד השופטים. ביום חמישי בשעה 19:30, מכבי חיפה מגיעה לאשדוד /צילום: אורי קריספין

מכבי אשדוד ביקשה את הרחקת שופט המשחק ביום ראשון, ירון זריף. הרוחות עדיין סוערות. בקבוצה זועמים על שופט המשחק ירון זריף שלדבריהם הכריע את המשחק. "ירון זריף בא  לגנוב את ההצגה. שפט אתמול את אשדוד עם אגו, לא שיתף פעולה עם חבריו השופטים", אמרו באשדוד. הטענות של אנשי אשדוד פורטו ונאמר: "בחמש השניות האחרונות הייתה עבירה ברורה על גווין, ולא נשמעה שריקה. מי עמד שם ליד? זריף, לאשדוד נשרקו 24 עבירות במשחק, מרכוס דאב הוצא ב-5 עבירת ולירושלים רק 16 עבירות. לא היה איזון בין השריקות".

"כמה דקות קודם לכן, קולמן רץ עם הכדור לאורך הקו, קני הייז רץ אחריו והכדור עף מידיו של קולמן החוצה, ללא מעורבות של הייז", "זריף קבע שהחוץ של ירושלים. שני השופטים הנוספים ניגשו אל זריף אמרו לו שזו טעות והכדור של אשדוד והוא לא היה מוכן לשמוע"."בדקות האחרונות של המשחק זריף ניגש למנהל האבטחה של האולם ודרש שאם לא תגיע משטרה הוא יפסיק את המשחק. מנהל האבטחה אמר לו שאין צורך להזמין משטרה והוא לא מתכוון לעשות זאת. אחרי הפסקה של שתי דקות, באורח פלא הוא חידש את המשחק".

יו"ר הקבוצה, יורם אסרף דיבר עם יו"ר האיגוד המקצועי של השופטים: "ביקשתי ממנו לערוך בדיקה בנושא ולהעביר לנו את מסקנותיו. בנוסף, פניתי ליו"ר מנהלת הליגה, שמואל פרנקל, שיערוך בירור לזריף על אירועי אתמול. נוציא היום גם מסמך מסודר בעניין. אנחנו לא מתכוונים לעבור על זה לסדר היום. אנחנו נדרוש את הרחקתו מהמשחקים באשדוד". ביום חמישי בשעה 19:30 תגיע מכבי חיפה למשחק באשדוד, אשדוד תרצה לנצח ולהתחיל לצאת מהמשבר ומהמקום האחרון בליגה.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה