אלון דאי נהג המירוצים מאשדוד ואלוף אירופה בסבב הנסקאר האירופי לשנת 2017 פתח את שנת 2018 בצורה נהדרת עם זכייה כפולה בתחרויות של סופ"ש האחרון.

לאחר שסיים את מרוץ פתיחת העונה בשבת במקום הראשון זינק אלון דאי למרוץ השני מהמקום השני עם תוכנית נהיגה ברורה, לבצע עקיפה מהירה עם הזינוק ולשמור על המקום הראשון כל הדרך אל הפודיום.
התוכנית של דאי הצליחה ומיד לאחר הזינוק נטל את ההובלה שלא החזיקה יותר מידי זמן לאחר שלוריס הזמן ומארק גוסן עוקפים את הנהג מאשדוד ושולחים אתו למקום השלישי. דאי שמר על נהיגה ממושמעת והמתין לשעת כושר שהגיע באמצע המירוץ.  

המירוץ הראשון של העונה  נערך במסלול ריקארדו טורמו בוולניסיה שבספרד, מסלול בו דאי טרם ניצח בקריירה. המירוץ היה צמוד כבר מהזינוק כשמארק גוסנס הבלגי צמוד אליו. דאי לא נתן לו לעבור אותו וסיים ראשון.

דאי: "חלומי מבחינתי, להתחיל את עונת 2018 כמו שסיימתי את 2017 זה מושלם, עבדתי קשה כל פגרת החורף על מנת לבוא כמה שיותר מוכן לעונה הזאת ולהמשיך את המומנטום משנה שעברה וכיף לראות שיש תמורה בעד העבודה הקשה. זה רק המירוץ הראשון אחרי הכל והעונה עוד ארוכה וקשה". 

אלון דאי, סופ"ש נהדר

מכונית הבטיחות יצאה עד שמכוניתו של גוסן פונתה מהמסלול והמכוניות יצאו לזינוק נוסף כאשר דאי מזנק שוב מהמקום השני כשלוריס הזמן במקום הראשון.
לא חלף הרבה זמן ודאי עקף את הזמן, נטל את ההובלה עד לסיום המרוץ ורשם פתיחת עונה חלומית עם שני נצחונות חשובים למורל וגם לטבלה.
הסבב הבא יתקיים בעוד חודש בדיוק במסלול פרנצ׳אקורטה שבאיטליה, מסלול אהוב על דאי שבשנה שעברה ניצח שם בשני מרוצי סוף השבוע.
כאמור, המירוץ היה צמוד כבר מהזינוק כשמארק גוסנס הבלגי ממלא לדאי את המראות ולא נותן לו רגע אחד של שקט. דאי שכבר התנסה במצבים מהסוג הזה הציג נהיגה אחראית וקור רוח שבסופה העניקה לו את המקום הראשון על הפודיום ורוח גבית לקראת המירוץ הבא שיתקיים מחר אליו יזנק דאי מהמקום השני.
עפ"י תקנון התחרות מי שעשה את הזמן הטוב ביותר להקפה במירוץ הראשון הוא זה שיזנק מהפול פוזישיין במירוץ השני. 
צפו בדאי מדבר לאחר התחרות: