שיפוץ הסגל במ.ס אשדוד נמשך. מחר (ג') נפתח חלון ההעברות וסביר להניח שבחודש הקרוב נראה תנועה של שחקנים חדשים לקבוצה וגם תנועה החוצה.

אחד השמות החדשים והדי מפתיעים יש להגיד שעלו בהקשר של חיזוק הסגל בהיבט ההגנה, הוא של בלם הפועל ב"ש, מתן אוחיון ואקס אשדוד בעבר. אוחיון גדל ושיחק באשדוד ובשנים האחרונות מהווה גיבוי בהגנת האלופה. 

אוחיון בן ה-32, כזכור, החל את דרכו במחלקת הנוער של אשדוד, לפני שעבר מסע ארוך.

אחרי שנתיים טובות במדי הקבוצה הוא עבר ב-2011 לשרלרואה הבלגית, לאחר מכן חזר לארץ וחתם בקרית שמונה עמה זכה בגביע המדינהלאחר מכן עבר למכבי חיפה, אחר כך להפועל תל אביב, וב-2015 חתם בהפועל באר שבעבמדי באר שבע זכה בשלוש אליפויות רצופות.

צילום: יועד כהן, YNET

בשבת שהיא מגיעה מהמקום האחרון בטבלה, תפתח אשדוד את משחקי המחזור ה- 18 עם משחק חוץ לא פשוט מול מכבי נתניה שתשחק הערב (ב') מול מכבי ת"א. 

אשדוד תקווה לחזור לנצח, לאחר חמישה משחקים ללא ניצחון בליגה שהטבלה והקו האדום לוחצים מאד. לשמתחו של יובל נעים הוא יקבל לסגל לקראת נתניה את איסו לינגאנה שיוכל לשחק, שגם מיליאן סמיליאניץ' עשוי להצטרף.

עוד שחקן שהגיע להתרשמות הוא החלוץ סייבו קויטה שאם ירשים עשוי גם הוא להיות חלק מהסגל למשחק מול נתניה. 

ויש גם שחקנים שעשויים לעזוב, רומן הבראן שפצוע כבר תקופה ולא מצליח להטביע חותם באשדוד בדרך החוצה, שגם לאונרד אווסו שפתח עם ציפיות את העונה בדרכו החוצה. 

גם דודו ביטון ובן רייכרט יחזרו לסגל שבאשדוד מאמינים שגם תום בן זקן שנפצע מול רעננה יהיה כשיר לנתניה.