יובל נעים אמנם רוצה מאד לעבור לשלב הבא בגביע ומול עפולה מהלאומית זה אמור לקרות, אבל תשומת הלב היא דווקא למשחק בשני הבא מול הפועל ת"א בליגה. לכן נעים יחלק כוחות ושחקנים שלא כשירים במאה אחוז לא ישחקו.

יואב ג'ראפי השוער עשוי לקבל מנוחה וכמוהו גם תום בן זקן שסובל מפציעה קלה ויקבל מנוחה לקראת משחק הליגה בשני.

מי שכן ישחק ואף יפתח הוא החלוץ החדש, סייבו קויטה שיערוך בכורה בהרכב במדי אשדוד. לצד קויטה לינגאנה ישחק בעמדת הבלם, במשחקו השני באשדוד. 

עוד שחקן שעשוי לשחק אולי את אחד ממשחקיו האחרונים במדי אשדוד הוא רומן הבראן שיפתח בהרכב. 

צילום: מ.ס אשדוד

בנוסף, גם לאונרד אווסו יקבל את חולצת ההרכב ונעים אף ישלב כמה שחקני נוער. אחד מהם, מור אדרי עשוי לעלות בהרכב במקומו של בן זקן הפצוע. 

בצד של עפולה, יפגשו את יגאל אנטבי שחקן הפועל ת"א לשעבר ומאמן הפועל עפולה שיודע מה צריך בכדי לזכות בגביע, באשדוד מקווים שהאיכות והעדיפות של ליגת העל תכריע, ובטח לא חושבים על 120 דקות והעמקת העומס על השחקנים והסגל הקצר. 

"אנחנו באים למשחק מול אשדוד בכל הכוח", אמר אנטבי לקראת אשדוד בגביע. "גביע זה גביע ואפשר לעבור סיבוב". תומר סויסה ימשיך להיעדר בעפולה.

הרכב משוער אשדוד: רועי משפתי, מור אדרי, איסו לינגאנה, עמית ביטון, קרלו ברוסיץ', לאונרד אווסו, יצחק אספה, גדי קינדה, דן ביטון, רומן הבראן, סייבו קויטה.

הרכב משוער עפולה: רון שושן, ערן אזרד, גיזי דורבור, שי בן דוד, צעדון, נתנאל גולדמן, אדריאן רוצ'ט, דני גרופר, עידן דוד, דור כוכב, ענר שכטר.