עירוני אשדוד נערכת לדיונים בבית הדיןבעירוני אשדוד מתכוננים לקראת הדיונים בבית הדין ומבינים שהם צפויים לתקופה קשה ומאתגרת שתעמיד במבחן את יציבות המועדון. אירועי המשחק בשישי מול חולון עשויים לגרור הרחקות רבות וארוכות

ראשי עירוני אשדוד נערכים לאחת השבועות הקשים והמתאגרים מאז שהקבוצה נוסדה בחזרה. אירועי המשחק בשישי מול חולון והבלגן אחריו יביאו את הקבוצה לבית הדין השבוע ועשויים לגרור עונשים כבדים.

כזכור, בסיום המשחק טענו צוות השיפוט כי שני שחקני אשדוד פגעו בצוות השיפוט ואף חלק מהאוהדים פגעו ברכבם של אחד השופטים והדבר אף הועבר לתלונה במשטרה. בחלק מהצילומים רואים את חלק מטענות השופטים לכאורה. 

אגב, שני שחקני אשדוד, גל אנגלשטיין ותומר בן חיים, נחקרו וכעת יעמדו בפני בית הדין של ההתאחדות לכדורגל. באשדוד בכל מקרה מתכוננים בצורה יסודית לדיון וצפויים להביא לא מעט צילומים ועדויות סביב האירועים שמראים כי לא הייתה פגיעה בצוות השיפוט.

שמשת הקוון מנופצת (אלמוג בוקר, חדשות 13)

בהודעה הרשמית שיצאה מאשדוד נכתב: "אנו מגנים כל אלימות. מילולית ופיזית. מוקדם עדיין להסיק מסקנות ולקבוע עובדות ואנו פועלים בשיקול דעת לבדיקת ולבחינת כל האירועים ודרכי התגובה והפעולה הנדרשים.

אנו עומדים בפני תקופה קשה וסיקור תקשורתי גדול, שיהיו כרוכים בהליכים מנהליים ומשפטיים - ועל כן אנו נדרשים לסבלנות ואורך רוח, יחד אתכם. נעדכן בהתאם להתפתחויות ולרלוונטיות של האירועים".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה