מ.ס אשדוד תומכת באספה, אבי נשר יוצא כנגד המועדוןיום קשה עובר על מ.ס אשדוד ובעיקר על יצחק אספה. אחרי הקראת גזר הדין שקבע שאספה ייכנס לכלא ל- 4.5 שנים. מ.ס אשדוד טרם החליטה כיצד לנהוג בשחקן ובינתיים מעניקה לו גיבוי מלא, גיבוי שגורר ביקורת גדולה מצד אביו של ארי נשר, אבי

יום קשה עובר על מ.ס אשדוד ויצחק אספה. שחקן הקבוצה קיבל הבוקר (ה') את גזר הדין בו נקבע שהוא ייכנס לכלא ל- 4.5 שנים. 
במ.ס אשדוד התייחסו היום, חמישי, לגזר הדין שהוטל על יצחק אספה, 4.5 שנים בכלא. באשדוד הוציאו הודעה כי הם ימשיכו לתמוך באספה ברגעיו הקשים, כמו גם השתתפות בצער משפחת נשר.

ממועדון ספורט אשדוד נמסר: "ראשית אנו כואבים את כאבה של משפחת נשר ומביעים צער עמוק על אובדנה. כמועדון משפחתי ומחבק גם ברגעים הקשים והפחות טובים, נמשיך לעמוד לצד משפחת אספה ולצד יצחק.

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

מאז המקרה הטרגי והקשה, מועדון ספורט אשדוד פועל בקרב בני נוער במגוון פעילויות חינוכיות וחברתיות הן במגרשים והן מחוצה להם בנושא זהירות בדרכים, נהיגה זהירה ונכונה בכבישים על מנת למנוע מקרים נוספים שאנו מקווים שלעולם לא יתרחשו".

במהלך היום יקיימו בקבוצה התייעצות ושיחה כיצד לנהוג באספה עד כניסתו לכלא, שכרגע התאריך הוא בסוף פברואר במידה ולא יתקבל ערעור ודחייה. 

עד כה התנהלה מ.ס. אשדוד כרגיל מול השחקן, שהתאמן בשורותיה ושיחק במשחקיה ובשבת האחרונה אף פתח בהרכב מול מכבי תל אביב. כעת לאחר גזר הדין צפויים ג'קי בן זקן והמאמן רן בן שמעון לשוחח ולקבל החלטה האם אספה ימשיך כרגיל בפעילות או שהיא תופסק.

"יצחק הוא חלק בלתי נפרד מהקבוצה אבל עכשיו המציאות השתנתה וגם הוא מבין את זה״, הסביר גורם במועדון, ״זו סיטואציה לא פשוטה לכל המעורבים, יש פה מורכבות וג׳קי כמי שמנהל את המועדון יצטרך לקחת החלטה. אין ספק שזו גם מכה מנטלית קשה לכל חדר ההלבשה כולו". 

בינתיים, אבי נשר, אביו של ארי ז"ל, תקף את התנהלותו של הכדורגלן ושל קבוצתו מ.ס אשדוד: "האדם הזה גרר אותנו שנה וחצי בשקרים שלא יאומנו ובהזיות של עורכי דין חלקלקים", אמר נשר.

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

"אני רוצה לומר למ.ס אשדוד - בעולם יש סטנדרט שאדם שמואשם בפשע מורחק מקבוצת ספורט, כי החברה אמורה לשגר מסר חינוכי. מ.ס אשדוד מעלה את אספה בהרכב חודשים אחרי שהורשע, ומשדרת לציבור הרחב שזה בסדר להפקיר, שזה לא חשוב. אדם שאחראי למעשה כזה לא יכול לבוא בקרבנו, בטח לא בחברה הישראלית. אנחנו יודעים שלא משאירים פצועים בשטח".

בתוך כך באשדוד נמצאים בבעיה מבחינת הסגל לאחר שהתברר כי הקשר סמואל אלאבי יזדקק למנוחה של חודש בשל פריקת הכתף שעבר. הקשר שלומי אזולאי ממשיך לסבול מרגישות בשריר הירך האחורי ולא ברור כמה דקות משחק הוא יכול לשחק בשל בעיה זו.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה