בשקט בשקט, במ.ס אשדוד יש מי שמדבר על העונה הבאה בליגה הלאומית. אמנם אף אחד לא מוותר והקבוצה תעשה הכל בכדי להישאר בליגה, החיזוק כבר הגיע ובאשדוד בטוחים שאם יחברו משחק אחד טוב היתר יגיעו, אבל בשקט יש מי שמדבר על העונה הבאה בלאומית.

"אנחנו נמצאים במציאות אחרת מהתקופה בה ירדנו, ג'קי קצת במקום אחר, גם כל מה שקורה עם הקהל שונה", אמרו גורמים באשדוד. 

חרף כל זה, אשדוד תגיע למשחק בשבת מול הפועל חיפה במקום האחרון עם 15 נק' ופער של 7 נק' מהישארות. 10 משחקים לא ניצחה באשדוד בליגה, הפועל חיפה מנגד לא הפסידה 11 משחקים בליגה.

הפעם האחרונה בה אשדוד ירדה הייתה לפני ארבע שנים ובקבוצה יעשו הכל בכדי להימנע מתסריט חוזר.

המשחק מול חדרה היה משחק שבקבוצה תלו בו תקוות רבות, אפילו ג'קי בן זקן התיישב ביציע, אך בטרם הספיק לשבת חדרה עלתה ליתרון מוקדם. 

צילום: חגי מיכאלי, באדיבות אתר ONE

"באנו בדריכות שיא, היינו מוכנים ורצינו לנצח יותר מבכל משחק אחר אבל שוב נפלנו מהרגליים", אמרו בקבוצה, "ראינו במשחק הזה חבל הצלה והוא נקרע אחרי פחות מדקה".

ביום שלישי ייסגר חלון ההעברות ובאשדוד ינסו עדיין לצרף ממש בזמן האחרון של החלון שחקן הגנה- בלם להגנה הלא טובה של הקבוצה. 

משה אוחיון כנראה שישנה את המערך ויעלה מול הפועל חיפה במערך אחר, של ארבעה בהגנה ושחקנים אחרים.

מה עוד שגם גדי קינדה חוזר לסגל ואיתו יניב בריק, אביב סולמון, בן רייכרט ויובל יעקוקוביץ' שיוסיפו עוד נפח לסגל. 

בינתיים נפרדה אשדוד מזר אחד שלה ונותרה עם חמישה בלבד, כחלק מהחלטת מערכת. מי שעזב הוא המגן קרלו ברוסיץ. הקרואטי בן ה- 26 היה שנתיים וחצי באשדוד. 

קרלו ברוסיץ', שוחרר (צילום: מ.ס אשדוד)

ברוסיץ', שהיה אחד משחקני ההרכב הקבועים בסגל של הקבוצה, רצה לעזוב בקיץ אך לבסוף נשאר וכעת נפלה ההחלטה בקרב ראשי אשדוד לשחררו.

המגן השמאלי, שגדל בדינמו זאגרב, הגיע ביולי 2016 מלוקומוטיבה זאגרב לאשדוד שעלתה אז לליגה הבכירה מהלאומית ורשם במדיה 69 הופעות עד כה.

העונה פתח המגן, שהוסט מדי פעם לעמדת הבלם, ב-18 משחקים אך לא הצליח לשחזר את היכולת הטובה מהשנים האחרונות תוך שהוא חווה לא מעט פציעות.

משאדדו נמסר: "קרלו ברוסיץ' שוחרר היום מהמועדון לאחר שנתיים וחצי. היום נפרד ברוצ’יץ’ מחבריו לקבוצה והבטיח שימשיך לעקוב ולתמוך מרחוק.

מחר הוא ימריא לקרואטיה מולדתו ובהמשך יצטרף לקבוצה מבלארוס. אנו רוצים להודות לקרלו על תקופתו במועדון ועל תרומתו במגרש, בחדר ההלבשה ובפעילויות הקהילתיות הרבות בהן לקח חלק, ומאחלים לו הצלחה רבה בקבוצתו הבאה!".