מ.ס אשדוד: מנהלת החליטה על איסור גורף של אימונים, בינתיים השכר ממשיך כרגילמנהלת ליגת העל בכדורגל הכריזה על איסור גורף של אימונים מה שאומר שגם המעט שעוד נעשה מסתיים. בינתיים באשדוד כל העובדים לרבות השחקנים מקבלים שכר כרגיל, "אף אחד לא קיבל הודעה אחרת, אולי זה יקרה בהמשך"

מ.ס אשדוד היא בין הקבוצות הבודדות שבכל המשבר האחרון, המשיכה פעילות כמעט רגילה בהתאם למגבלות. בזמן שמרבית קבוצות ליגת העל טרם החליטו אם להגיע להבנות עם שחקניהן על קיצוץ רוחבי או פשוט לשלוח אותם למוסד לביטוח לאומי כדי לדרוש דמי אבטלה בגין חל"ת, שחקני מ.ס. אשדוד עדיין מקווים כי ההודעה שיצאה מהמועדון בדיוק לפני שבוע תישאר בתוקף.

בהודעה האחרונה של הקבוצה ביום שישי שעבר, פורסם מטעמה כי בחודשיים הקרובים לא תהיה הקפאת שכר בקבוצה.

מבחינת השחקנים משמעות הדבר היא שאת משכורת חודש מרץ הם יקבלו וכך גם את משכורות חודש אפריל. גם שאר העובדים בקבוצה ממשיכים לקבל שכר, אם כי ברור לכולם שככל שהמצב ימשיך עשויה להיות פגיעה כזו או אחרת בשכר. 

צילום: נעם מורנו, באדיבות אתר ONE

בינתיים המעין שגרה שכאילו נשמרה תיגמר כנראה, אחרי שמשרד הבריאות הודיע בשישי  לקבוצות כי בשל המשך התפשטות נגיף הקורונה, עם כניסתן של התקנות החדשות לתוקף, יחול גם איסור גורף על קיום אימונים והאימונים הקבוצתיים יופסקו לחלוטין.

ארז כלפון, יו"ר מנהלת הליגות הגיב להנחיה החדשה: "צו השעה מחייב את הקבוצות להפסיק את האימונים המאורגנים כפי שבוצעו עד עכשיו במתכונת בסיסית, עליה אני רוצה להודות באופן אישי לפרופסור איתמר גרוטו שגילה הבנה גדולה לצרכים הספורטיביים של הקבוצות, גם בימים קשים אלו.

אני בטוח כי כעת כל קבוצה תדע לתת לשחקניה הנחיות לשמירה על הכושר הגופני לתקופה זו באופן שיקל על כולם חזרה לפעילות כשיתאפשר באופן מיטבי".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה