רכש שלישי למ.ס אשדוד בחלון העברות הנוכחי, אחרי איסו לינגאנה וסייבו קויטה, גם חיזוק ישראלי מגיע, מדובר בקשר הצעיר של מכבי נתניה, יניב בריק שמגיע בהשאלה עד תום העונה. בריק יהיה בסגל למשחק בשני מול הפועל ת"א.

לאחר החתימה אמר לאתר הרשמי: "הגעתי לקבוצה טובה שנקלעה לתקופה פחות טובה. אני יודע מה מונח על הכף ומשוכנע שנעשה הכל כדי להשיג את המטרה ולהשאיר את הקבוצה בליגה".

בינתיים, באשדוד מחפשים חיזוק להגנה ושם מעניין שעלה הוא בלם צרפתי בשם לינדזי רוז שהיה מועמד לכמה קבוצות בישראל, העיקרית שבהן, בית"ר ירושלים. רוז בן ה- 26 מועמד להגיע לאשדוד ולחזק את ההגנה.  

רוז באדום, מועמד לאשדוד

רוז, אמור היה להגיע לבית"ר ירושלים בקיץ 2017 אחרי שחתם על טיוטה החוזה ובסופו של דבר נשאר בלוריין, מועמד כאמור למ.ס. אשדוד.

הבלם הצרפתי, שיכול לשחק גם כקשר אחורי והעונה תופקד כמגן ימני בלוריין, כבש שער והוסיף בישול בארבעה משחקים העונה בליגה השנייה והופיע גם ארבע פעמים בגביע הליגה.

רוז בן ה-26, ששיחק בכל הנבחרות הצעירות של צרפת, התחיל את הקריירה בלבאל. ב-2013 עבר לוולנסיין תמורת 1.5 מיליון יורו ובתום עונה אחת, זו מכרה אותו לליון תמורת סכום זהה.

הבלם מיעט לשחק בליון, חזר ללוריין וקיבל יותר הזדמנויות, כשבינואר 2017 הושאל לבאסטיה וירד איתה ליגה. בעונה שעברה כבש ארבעה שערים ב-20 משחקים בלוריין. רוז אם יגיע, יגיע בכדי לחתום ולא בכדי להיבחן. 

רוז גדל במחלקת הנוער של סטאד לאוואל ואף עלה לקבוצת הבוגרים של המועדון, שם שיחק כשלוש שנים.

החתימה המרשימה ביותר של רוז הייתה ב-2014 במועדון הצרפתי ואלנסיין כשלאחר מכן חתם לארבע שנים בליון ושיחק בקבוצת המילואים של המועדון. 

בעונת 2015/2016 הפך הבלם לשחקן הרכב בקבוצה הראשית של המועדון אך בינואר הושאל ללוריין שבסוף העונה גם רכשה אותו