ימים עמוסים בעבודה למ.ס אשדוד, מעבר למשחקי הליגה והגביע, באשדוד ממשיכים לעסוק בשינויים בסגל. כאשר בקבוצה רוקמים טרייד אפשרי בינם לבין רעננה.

על פי הטרייד הבלם המושאל מב"ש, עמית ביטון הצעיר יעשה את הדרך מאשדוד לרעננה ואילו טל איילה הקשר ההתקפי יעשה את הדרך לאשדוד. אשדוד רצתה את איילה כבר בקיץ. 

יכול להיות שהטרייד יכלול את בנצי מושל במקומו של טל איילה, מה שעשוי להיות יותר הגיוני במקרה של אשדוד שכן היא מחילפה שחקנים בתפקידים דומים ולא מאבדת שחקן בעמדת ההגנה שם היא קצת חסרה. 

כמו כן, באשדוד שומרים את הקלפים קרוב לחזה ומדברים על אופציה של טרייד בינם לבין ב"ש, כאשר עמית ביטון יחזור לב"ש ומתן אוחיון יגיע לאשדוד בחוזה ארוך טווח. 

צילום: טל אקוקה, מ.ס אשדוד

בינתיים באשדוד מנסים לפתור את פלונטר הזרים, כאשר גם לאונרד אווסו וגם פיליפ קזנביץ' אמורים לעזוב, הבעיה שהשניים חתומים על חוזה של כמה שנים ולא מוכנים לוותר על הכסף. באשדוד מחכים להגיע לפתרון וברגע שישחררו זר אחד, יחתימו את הקשר הרומני, גבריאל יאנקו בן ה- 24. 

לקשר ההתקפי בן ה-24 רזומה מרשים - ארבע אליפויות רומניה, שלוש במדי סטיאווה בוקרשט ואליפות נוספת והיסטורית עם ויטורול קונסטנצה.

יאנקו הפך לשחקן חופשי בינואר האחרון לאחר שלא היה מרוצה ממעמדו בוולונטארי הרומנית.

בינתיים, אם מישהו באשדוד בנה על החזרה של תום מונד מפציעה לסגל, זה כנראה לא יקרה והחששות שמונד סיים את העונה. 

מונד עבר ניתוח ועדיין לא שיחק מתחילת העונה. הערכה הייתה כי יחזור בינואר, אולם נראה שמונד לא יחזור בקרוב.

בינתיים באשדוד מתכוננים לקראת משחק הגביע במסגרת שמינית הגמר מול הפועל עפולה בשלישי (19:30) באצטדיון בעפולה, חרף העובדה שאשדוד עסוקה בליגה, היא תרצה בוודאי לעבור שלב בטח מול קבוצה מהליגה הלאומית. 

בשני הבא תגיע הפועל ת"א למשחק תחתית לוהט מול אשדוד בי"א. 

בינתיים, יובל נעים יעמוד ביום רביעי לדין על הרחקתו בהפסקת המשחק מול מכבי נתניה (1-0) מאמן אשדוד יועמד לדין בגין העלבת שופט.