עוד שבוע עובר ועוד מחזור ליגה ומ.ס אשדוד של יובל נעים ממשיכה לסגור את הטבלה במקום האחרון. באשדוד מבינים שהקבוצה חייבת להתחזק, אחרת יהיה קשה להישאר. 

התיקו 1-1 מול הפועל ת"א הוא אמנם לא הפסד, אבל נקודה במאזן הנקודות של הקבוצה זה פשוט לא מספיק. מעט מידי. 

גם המאמן יובל נעים שבמצב שנוצר רק שינוי רציני של הסגל יעשה את ההבדל, "כולם מבינים שאנחנו צריכים חיזוק, יש רשימות, יש מועמדים, כרגע בקבוצה לא מצליחים לסוגר עם השחקנים שאחנו רוצים", אמר נעים.

"אני מבטיח שאם נביא את השחקנים שאנחנו רוצים, נישאר בליגה, כרגעזה פחות מצליח, אני מקווה שזה ישתנה", אמר נעים. 

בינתיים בגזרת הרכש, באשדוד מקווים שעם החזרה של ג'קי בן זקן שנכח במשחק בשני, הדברים יתקדמו מהר יותר, בקבוצה רוצים מאד לראות את דור אלו ושיר צדק בקבוצה, אבל מבינים את הבעיה הכלכלית והרצון של השחקנים להיות בקבוצה אחרת.

בינתיים גם איסו לינגאנה וסייבו קויטה שני שחקני הרכש החדשים, טרם הצליחו להטביע חותם על הסגל ולשנות משהו. 

באשדוד יודעים שאסור היה להפסיד את המשחק הזה, נקודה היא אמנם כמעט כלום, אבל זה קצת יותר מאפס שהיו אמורים לקבל במידה של הפסד שלא לדבר על בריחה של האדומים לפער של 6 נק'. 

מי שבינתיים רחוק מלספק את הסחורה וגורר ביקורת גדולה הוא גדי קינדה, שחזר מהשעייה, קיבל את סרט הקפטן (טעות) ומרשה לעצמו לעשות במגרש מה שהוא רוצה, ולא ברמת הכישרון והכדורגל, אלא ברמת ההתנהגות.

"הוא חייב להתבגר" אמר גורם באשדוד, "הוא התנהג בחוסר אחריות, ההתנהגות שלו פוגעת בקבוצה. אין לנו את הפריבילגיה לאבד שחקן כמוהו".

באשדוד מבינים שההרחקה של קינדה על יריקה תגרור כנראה הרחקה ליותר ממשחק אחד, בכל מקרה במוצ"ש (20:30) מול בית"ר ירושלים, קינדה לא יהיה בסגל. 

המגן השמאלי אביב סולומון, שהוחלף בשל פגיעה בקרסול שמאל ויצא מעט מדדה לאחר המשחק, על פי הערכה ראשונית סובל ממכה אך לא צפוי להיעדר לזמן ממושך כמו גם, בן רייכרט שהרגיש שוב את השריר האחורי על כן נאלץ לפנות את מקומו אבל מסתמן כי לא יושבת שוב אלא יתאושש באמצעות טיפולים עד המשחק ביום שבת.

בינתיים בזמן שכולם מחפשים בלמים חדשים להגנה, ניר ברדע הבלם היה זה שהביא את הנקודה החשובה. 

"זה גול חשוב", אמר כובש שער השיוויון ניר ברדע. "היה חשוב לנו לא להפסיד את המשחק, אני שמח שהכנסתי את הגול ועזרתי לקבוצה.

צריך לדעת גם לא להפסיד, נמשיך לעבוד קשה, נחכה למשחק הבא ונעשה הכל כדי לנצח. לחץ זה חלק מהמשחק, היינו עדיפים בהרבה על הפועל וחבל שלא ניצחנו".

צילום: אורי קריספין