מ.ס אשדוד: הקבוצה בהקפאה, אבל עם אופטימיות קטנה לעתיד, וגם מבט קטן לעונה הבאהמ.ס אשדוד כמו יתר קבוצות ליגת העל נמצאת במעין הקפאה, גם אימוני הקבוצה מתקיימים יותר ברמה האישית ופחות ברמה הקבוצתית. בקבוצה יחכו עד אמצע חודש אפריל ואז יראו לאן העתיד מוביל. בינתיים במנהלת הליגה ביקשו מהקבוצות לא לקפל לגמרי ולהיות מוכנים לחזרה בהתראה קצרה. וגם: השחקן הכי חשוב בשלד של העונה הבאה

ליגת העל בכדורגל נמצאת בהקפאה וכרגע לא ברור מתי תשוב לשחק. בצד של מ.ס אשדוד בקבוצה בינתיים מנסים לשמור על מעין שגרה עד כמה שהדבר אפשרי. 
מנכ"ל מנהלת הליגות בכדורגל, ניקולס לב, שיגר היום (ג')  מכתב לכל קבוצות ליגת העל, שבו הבהיר כי הקבוצות רשאיות להחליט בעצמן האם להוציא שחקנים או עובדים לחופשה ללא תשלום, אך במקביל על כל קבוצה להיות מוכנה לחזרה למשחקי הליגה תוך חמישה ימים.
במכתב המדובר כתב ניקולס לב לראשי הקבוצות: "נודע לנו כי חלק ממועדוני הכדורגל בוחנים את האפשרות להוציא חלק מהצוות ובכלל זאת שחקנים/מאמנים מנהלה לחופשה ללא תשלום.
לתשומת ליבכם, הנכם נדרשים להבטיח כי כל מהלך שיבוצע על ידכם לא יפגע במחויבות הקבוצה לחזור לשגרת משחקים מיד כאשר הדבר יידרש ולא יאוחר מ-5 ימים מן המועד בו תודיע על כך המנהלת".
עוד הוסיף לב במכתבו לקבוצות: "סיטואציה בה עקב הסדר משפטי כזה או אחר מועדון לא יהיה מסוגל למלא את מחויבויותיו ולהתייצב כנדרש למשחקים עלולה לגרום לנזקים משמעותיים.
נבקש להדגיש  למען הסר ספק ולאור הנחיות החדשות שפורסמו לציבור היום – כי מבירור שערכנו עם משרד הבריאות, ניתן להמשיך לקיים אימונים בליגות המקצועניות תחת המגבלות שהועברו לכם באמצעותנו בימים האחרונים". 
בינתיים במ.ס יחכו בשלב הזה לראות מה עתיד הליגה ובהמשך במידה והליגה לא תחזור לפעילות יתחילו להסתכל על העונה הבאה שהשחקן המרכזי עליו תיבנה הקבוצה הוא הקשר המצוין שלומי אזולאי שלאשדוד יש עליו אופציה לעונה הקרובה.
אזולאי רושם עונה נהדרת באשדוד, מעבר ליכולת על כר הדשא, אזולאי הפך לברומטר הכי חשוב של אשדוד ונחשב למנהיג גם בחדר ההלבשה, כאשר הפלייאוף התחתון היה אמור להיות עוד הזדמנות עבורו להוכיח עליונות.  לא מעט קבוצות בליגה בייחוד בדרג הבינוני ומעלה יהיו שמחות לראות את אזולאי משחק בשורותיהן בעונה הבאה.
נראה שאם לא תהיה הצעה עם קידום מקצועי משמעותי, אזולאי יהיה שחקן אעשדוד בעונה הבאה. מעבר לאזולאי המטרה היא לבנות את הקבוצה סביב שלד שחקנים שכולל את רועי גורדנה, רועי משפתי, בנצי מושל, גיל כהן, טימותי אוואני, טום בן זקן, סמואל אלבי, אבו עקאל ואחרים.
שני השחקנים המרכזיים שעשויים לעזוב את אשדוד בקיץ הם הבלם ניר ברדע והחלוץ דין דוד, שאולי גם חמודי כנעאן יימכר, ובמידה ולא הוא עשוי להישאר ולהיות בורג מרכזי באשדוד.
שאלה נוספת תהיה בעמדת השוער, שם צפוי יואב ג'ראפי לחזור מהשאלה מהפועל ת"א וכנראה לא להמשיך באדום, מהצד השני רועי משפתי רושם עונה נהדרת וקשה להאמין אשדוד תוותר עליו, מה שעשוי לגרום לג'ראפי להיות מושאל שוב. בנוסף, גם שאלת שגיב יחזקאל תעלה בקיץ, כאשר השחקן מוערך מצד אחד ומאד מוכשר, אבל רחוק מלהביא את המספרים שחשבו שהוא יכול להביא. 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה