שחקני מ.ס אשדוד יצטרכו להסתדר ללא יובל נעים במשחק בשני מול הפועל ת"א. נעים לא יוכל לעמוד על הקווים ולהיכנס לחדר ההלבשה וזאת לאחר שהורחק ממשחק אחד בהפועל ועוד שניים על תנאי.

מי שינהל את המשחק הוא אלי לוי, עוזר המאמן בצוותא עם משה אוחיון, עוזר המאמן הנוסף. נעים הורחק למשחק אחד בפועל, עוד שניים על תנאי  ו-2000 שקלים, לאחר הרחקתו במחצית המשחק מול מכבי נתניה.

נעים הכחיש כי אמר לעוזר השופט בירידה למחצית "תסתום את הפה". נעים אמר: "למה לא הרחיק אותי בזמן אמת? למה לא הרחיק אותי בירידה לחדרי ההלבשה? כנראה במחצית אמרו לו משהו, אולי אס. אמ. אס, או משהו כזה. לא דיברתי אליו בכלל".

דו"ח הדיון

בנוסף, מי שעוד לא יהיה בוודאות על הדשא בשני ובכלל העונה, הוא קפטן הקבוצה המגן הימני תום בן זקן שקרע את הרצועה ברך. 

בן זקן נפצע אתמול במהלך ההפסד 3:1 במשחק הגביע נגד הפועל עפולה, ועבר הבוקר צילום MRI שפוענח באופן מיידי.

צילום: אחמד מוררה, באדיבות אתר ONE

על פי האבחנה, מדובר בקרע מלא של הרצועה הצולבת כך שהמגן ייכנס כעת לתהליך ארוך של ניתוח ושיקום על מנת לחזור במהלך העונה הבאה.

מי שיחזור לאחר פציעה לשחק הוא בן רייכרט, לקבוצה שהוא מזוהה איתה, הפועל ת"א. אבל אשדוד עדיין סובלת ממכת פציעות, חן עזריאל, תום מונד, בנצי מושל פצועים, דן ביטון וגדי קינדה הרגישו כאבים לאחר המשחק מול עפולה, רומן הבראן בספק רב גם הוא בגלל פציעה לאחר המשחק ועתה גם בן זקן.

לגבי הבראן, באשדוד כרגע חלוקים בדעה לגביו. יש כאלה הקוראים לשחררו ויש כאלה שרואים את הפוטנציאל הגדול שבו. 

באשדוד מבינים את המצב שלהם, יש תסכול רב ומתד שני חשש גדול מהמצב, כולם מבינים את חשיבות המשחק מול האדומים ביום שני באשדוד. 

"ההפסד אתמול מביך וכואב ופגע בביטחון של המאמן והשחקנים. לא היה על המגרש שחקן אחד אותו אפשר לציין כמי שמבין את מצב הקבוצה", אמרו באשדוד.

"לא רוצים יותר דיבורים על הפועל עכו ועל הפועל אשקלון כדוגמאות לשחקנים ולאוהדים, רוצים קבוצה לוחמת כי הפסד להפועל תל אביב יכוון את כדור השלג לליגה הלאומית".

"האשמים בהשפלה הם רק השחקנים ואין לחפש שום תרוץ אחר. אם לא נהיה גברים החל מעכשיו נשחק בעונה הבאה בליגה של הפועל עפולה"', טען אחד השחקנים.