מכבי אשדוד: אמונה שגרינברג ימשיך בקבוצהמכבי אשדוד מקווה שהמאמן בראד גרינברג ימשיך בקבוצה גם בעונה הקרובה. למאמן הייתה אופציה עד אתמול בערב (מוצ"ש) להודיע על סיום ההתקשרות אך הוא לא הודיע לאשדוד שהוא לא ממשיך ומכאן האמונה שגרינברג ימשיך שנה שלישית בקבוצה. ליס שושי עזב לגרמניה. בקבוצה יש כוונה לשלב כמה שחקנים מקומיים בסגל הרחב

במכבי אשדוד מקווים שבראד גרינבג ימשיך כמאמן הקבוצה גם בעונה הקרובה. באשדוד חששו שגרינברג יילך למקומות אחרים בישראל, אך החתימה של בית הלחמי בהפועל ת"א ושרון דרוקר בחולון, יחד עם העובדה שאריק אלפסי קרוב לאילת, תשאיר כנראה (כך מקווים באשדוד) את גרינברג באשדוד לשנה שלישית.
על פי חוזהו של גרינברג הוא אמור היה להודיע לאשדוד עד מוצ"ש (15/6) במידה והוא לא ממשיך באשדוד על פי חוזהו, בראד גרינברג לא הודיע כי הוא לא מעוניין להמשיך בעונה הבאה ולכן האופציה בחוזהו מומשה באופן אוטומטי והוא צפוי להמשיך באשדוד לשנה שלישית.
צילום: באדיבות אתר ONE
לפי החוזה שנחתם בין הצדדים בקיץ שעבר, המאמן החזיק באופציה לעונת 2019/20 עם אפשרות מצדו להודיע עד 15 ביוני כי הוא לא מעוניין להמשיך, ומכיוון שעד עכשיו לא התקבלה שום הודעה מכיוונו של המאמן שנמצא בימים אלה בביתו בארצות הברית, החוזה נכנס לתוקף.
גרינברג יכול עדיין לבקש מאשדוד לצאת מחוזהו, או לשקול אופציות אחרות, אך באשדוד מאמינים שזה לא יקרה וגרינברג שכבר החל לבדוק שחקנים ולבש תוכניות לקבוצה לעונה הקרובה, יהיה על הקווים גם בעונה הקרובה. 
מי שכבר עזב את הקבוצה הוא ליס שושי שחתם בקבוצה גרמנית ולא יהיה חלק מאשדוד בעונה הקרובה. כמו כן, אנשי הקבוצה מאד רוצים לראות שחקנים מקומיים בסגל לעונה הקרובה ונראה שלפחות שני שחקנים אשדודים יהיו כמשלימי קאדר בתחילת האימונים. 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה