המתווה המיוחד של קבוצות ליגת העל לחזרה לאימוניםכחלק מהסכמת משרד הבריאות לחזרת האימונים, נוצר מתווה בשיתוף מנהלת הליגה ומשרד הבריאות בכדי שקבוצות הכדורגל בליגת העל יוכלו לחזור לאימונים ומשחקים. מ.ס אשדוד חזרה לאימונים ותחזור לשחק ב- 7/11

החל מהיום (ד'), קבוצות ליגת העל חזרו להתאמן והמנהלת עשוה הכל כדי לסיים הליגה במתכונת הנוכחית: קיום 36 מחזורים ופלייאוף מלא במתכונת של פעמיים בשבוע.

ההנחיות שפרסמה המנהלת לגבי הבידוד הן החמורות שהיו עד עכשיו והן כוללות בידוד ביתי מלא למעט יציאה לאימונים ומשחקים.

ע"פ אחת ההוראות, הכוונה היא שקבוצות שכן תעמודנה בהנחיות, יפוצו בסכום המוערך ב-400 אלף ש"ח לעונה הקרובה. במקביל, גם הקנסות במקרה של הפרות תהיינה גבוהות יותר משמעותית. ואלה כמה מההנחיות החדשות:

1. הבידוד יכלול גם את אנשי הצוות המקצועי, שיאלצו לעטות מסכה גם בזמן האימון. המאמן יחליט על פי שיקול דעתו אם להוריד אותה כדי לחלק הוראות.
2. תתקיים הפרדה מוחלטת בין אנשי מנהלה לשחקנים.
3. בזמן השהיה באוטובוסים בזמן הנסיעה למשחקים, כל שחקן יישב במושב נפרד עם מסכה על פניו.
4. נסיעות לאימונים יתבצעו כאשר לא יותר משני אנשים ישהו ברכב.

צילום: אורי קריספין

5. בכל כניסה למתחם האימונים השחקנים יעברו בדיקות חום (תקין - מתחת ל-38 מעלות) ויחתמו על טופס הצהרת בריאות. אם יש חשד לתסמיני המחלה תתבצע בדיקה על ידי רופא.
6. על השחקנים חובה לעטות מסכה עד התחלת האימון ומיד בסיומו.
7. עד לחידוש המשחקים על השחקנים להימצא בבידוד ביתי בו יהיו רשאים לצאת רק "להתאווררות" מחוץ לביתם ולפעילויות שוטפות של הקבוצה.
8. לא יותר אישור לשימוש בחדרי ההלבשה במתחם האימונים. אספות ותדרוכים יתבצעו בשטח פתוח. טרם תחילת המשחקים השימוש יבחן מחדש בהתאם לנחלטת משרד הבריאות.

בנוסף, הקבוצות פנו למנהלת בנוגע לרשת הביטחון הכלכלית שעדיין לא הגיעה. במנהלת רוצים לחלק מקדמות למועדונים, אבל זה יקרה רק בעוד מספר שבועות כאשר יסתיים ההליך הבירוקרטי, שישחרר את כספי רשת הביטחון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה