אין כל ספק שג'קי בן זקן פחות מעורב בנעשה במ.ס אשדוד. בטח בהשוואה לשנים עברו. אם בעבר הוא יה נמצא  רבות במועדון, ומרגישים את הנוכחות שלו, אזי העונה הוא אולי מעורב אבל הרבה פחות מתערב.

אלא שנדמה שהתקופה הלא פשוטה שהקבוצה נמצאת בה, גמרה לבן זקן להיות מעורב הרבה יותר. זה התחיל כבר באמצע השבוע באחד מאימוני הקבוצה שהגיע לאסיפה וגער בשחקנים וגרם להם להבין, "שאם נרד ללאומית אף אחד לא ישוחרר".

בשישי במסגרת חניכת מתחם חדרי ההלבשה החדש באצטדיון דיבר בן זקן לבקש מספר אוהדי הקבוצה על מצב הקבוצה ובכלל.

בן זקן דיבר על סיכוי ההישארות של הקבוצה: "יכול להיות שנרד ליגה, יש סיכוי סביר לכך לצערי, לא בטוח שהחיים בלאומית טובים פחות עבור קבוצה כמו שלנו". 

על המעורבות שלו בקבוצה אמר בן זקן: "אני פחות מעורב. זה קורה בכדורגל, יכול להיות שאני במקום אחר בחיים עכשיו. זה לא אומר שלא אכפת לי, אכפת לי מאד ואם צריך אני עדיין כאן, לא הלכתי לשום מקום".

על העתיד: "במידה ויגיע אדם רציני שירצה לקחת את המועדון, אני אפנה את המקום, ללא תמורה ובנוסף אתרום בכל שנה מיליון שקלים מכיסו ואמשיך ולשמש כספונסר של מחלקת הנוער.

אין בכך כל חדש, אמרתי זאת בעבר כמה פעמיים, אני לא מחזיק את מ.ס אשדוד כערובה, מחלקת הנוער, הילדים הם מה שחשוב לי, הקבוצה הבוגרת היא חלון הראווה של כל זה". 

על תחלופת המאמנים בשנים האחרונות אמר: "זה נכון, לא פיטרנו מאמנים בעבר כמו בתקופה האחרונה, אבל כל מאמן שמגיע מקבל גיבוי ואת כל התמיכה, הם הולכים בדרך שלהם ובסוף רואים אם צריך שינוי או לא, אבל אם מסתכלים על זה בצורה פשטנית בשורה התחתונה אני נכשלתי".

על הקושי בלהביא שחקנים לקבוצה אמר בן זקן: "זה לא רק כסף או שאיפות, זה הכל, במבצנו הנוכחי זה ברור שיש קושי, אבל גם בעבר, שחקנים לא רצו לבוא בגלל שאין לקבוצה קהל, אין עניין, זה חלק מהפרמטרים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]