גדי קינדה, קשרה של מ.ס. אשדוד, ספג ברביעי עונש הרחקה משני משחקים נוספים בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, וזאת בעקבות היריקה לעבר רמזי ספורי והדחיפה שעלו לו בכרטיס אדום במשחק מול הפועל תל אביב בשני (1-1).

קינדה, ששימש כקפטן של אשדוד במשחק התחתית בו הורחק, יחמיץ לפיכך את המשחקים מול בית"ר ירושלים, הפועל חדרה והפועל חיפה.

בבית הדין טען קינדה: "ירקתי, אבל לא לעבר השחקן של הפועל. ירקתי הצידה והייתי מאוד רחוק ממנו אחרי שהתרחקתי מהמקום.

זאת הייתה סתם יריקה שלא הייתה קשורה ליריב. במהלך משחק יוצא לי לירוק כדי להסדיר נשימה.

עשו עליי עבירה ובאתי להתחיל את המשחק, והשחקן של הפועל דרך לי על היד. אז היו חילופי דברים וקצת דחיפות, והשחקנים שלנו הזיזו אותי.

הלכתי וירקתי הצידה כשהוא היה מאחוריי, זה היה די רחוק מהמקום". הדיין עו"ד גיורא לנדאו לא קיבל את הטיעון, קבע כי קינדה ירק לעבר ספורי וגם דחף והפיל אותו, ולכן פסק עונש הרחקה משני משחקים, לא כולל ההרחקה האוטומטית.

לנדאו לא קיבל את הטענות של קינדה וכתב בהחלטתו: "לאחר צפיה בסרטון האירוע אני קובע כי הנאשם ירק לעבר שחקן היריבה. זאת עוד, בהמשך, השחקן אף דחף והפיל את שחקן היריבה".

מנהלה של הקבוצה אדיר טובול שליווה את השחקן הוסיף: ״אחרי שהקבוצה היריבה קיבלה אדום, אין שום סיבה שהוא היה יורק, אבל בכלל נגמר האירוע ואחרי 4 שניות הוא ירק.

זה לא בכוונה ושום סיבה לפגוע. אין מה להסתיר, השופט הבין מה שהבין, אבל זה היה מיותר. אני מכיר את השחקן עוד מהימים שהייתי משחק איתו, גדי חזר אחרי פציעה והוא רק רצה לחזור לשחקן, כואב לי אישית שיש ניסיון לפגוע בשחקן אולי בגלל הסטיגמה שנוצרה לגדי".

צילום: אורי קריספין

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]