עידן רן בן שמעון במ.ס אשדוד עולה הילוך. המאמן כבר העביר את אימוני הקבוצה בימי שלישי ורביעי ויעמוד כמובן על הקווים במשחק בשבת מול המוליכה והאלופה מכבי ת"א (19:50, בלומפילד). 

בינתיים מחפשים באשדוד חיזוק לקראת המשך העונה ואחד המועמדים הוא קשר נבחרת קפריסין יאניס קוסולוס שעשוי להיכנס למקום של לאונרד אווסו שיעזוב בתקופה הקרובה לוונקובר.

קוסולוס בן ה-23, קשרה של אומוניה ניקוסיה, היה חלק אינטגרלי מנבחרת קפריסין תחת רן בן שמעון בכל הקמפיין. 

שם נוסף שמעניין את אנשי אשדוד הוא חלוצה של ק"ש קיליאן שרידן, אותו גם מכיר בן שמעון היטב מהתקופה ששרידן שיחק בקפריסין.

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

גם מוחמד סרסור בן ה-20 ממכבי פתח תקווה. במקביל גם שמו של אור אינברום, שכבר רשם שתי קדנציות במועדון בו גדל, עלה כמועמד אפשרי.

בנוסף, בספרד דווח כי מ.ס. אשדוד מעוניינת במוקטאר סידי אל חסן, קשרה של ריאל ויאדוליד, כשגם ולנסיאן מעוניינת בשחקן ממאוריטניה, אל חסן בן ה-22 משחק בקבוצת הבת של המועדון, שנמצאת בליגה השלישית, ורשם בה תשע הופעות העונה.

גם ריצ'ארד דאנסו הגנאי שנבחן בימים אלו במועדון נשקל כאופציה ורק בעוד כמה אימונים יקבלו באשדוד החלטה לגביו.

בינתיים העניין שמעסיק לא מעט את אנשי הקבוצה, הוא מעמדו של רוני אוואט. אין ספק שמהלך הבאתו של בן שמעון ללא ידיעתו של אוואט פגע באוואט. אוואט החליט שלא להגיע לאימון של בן שמעון והודה בצורה נחרצת שזו הייתה החלטה שלו לא להגיע לאימון.

מצידו של בן שמעון וגם מצידו של בן זקן, רוצים את אוואט במערכת כעוזר מאמן. בן שמעון שעבד עם אוואט בקדנציה הקודמת שלו באשדוד לא רוצה לוותר עליו וינסה לשכנע אותו להישאר מאחר שהיו ביניהם יחסים מצויינים, אבל הסיכויים שיצליח קלושים.

גם אלי לוי ששימש כמאמן זמני מעדיף להתרכז בקבוצת הנוער של המועדון ולא להיות במקביל עוזר מאמן בבוגרים. מי שיישאר בכל מקרה בצוות המקצועי הוא משה אוחיון. 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]