מ.ס אשדוד קיימה היום (ה') משחק אימון מול הפועל חדרה בעקבות הפגרה הקצרה שנחתה על הקבוצה ועל ליגת העל. הקבוצה סיימה בתיקו 2-2 מול חדרה, אבל בעיקר הציגה את הדור הבא, שחקן הנוער שלו הרוש שכבש צמד והראה כמה כישרון ופוטנציאל יש לו.
חדרה כבר הובילה 0:2 משערים של ג'וניור אוזוקווה ולוסיו בפנדל. במחצית השנייה אשדוד ערכה שינויים רבים ואיזנה את התוצאה מצמד שערים של שחקן קבוצת הנוער שלו הרוש בן ה-17, שערך בכורה בליגת העל נגד הפועל תל אביב בחודש דצמבר וצפוי להשתלב בעונה הבאה בקבוצה הבוגרת.
המחצית הראשונה התנהלה בשליטה של חדרה, שפתחה בהרכב החזק שלה, בעוד החלוץ החדש, ג׳וניור אוזוקווה, הצליח להרשים אחרי שבדקה העשירית פרץ לרחבה, הוכשל על ידי הגנת אשדוד וסחט פנדל, אותו ניצל לוסיו, שהעלה את חדרה ליתרון 0:1. רבע שעה לאחר מכן, אוזוקווה הצליח לכבוש גם בעצמו והכפיל את התוצאה ל-0:2 לחדרה. 

במחצית השנייה המארחים העלו הילוך כשחדרה ערכה חילופים ועברה להרכב שני ואשדוד הצליחה להשיג את השוויון אחרי ששלו הרוש מקבוצת הנוער, שמתאמן גם עם הקבוצה הבוגרת, עלה מהספסל, כבש את הראשון ולאחר מכן השלים צמד וקבע שוויון עשר דקות לשריקת הסיום, כאשר ה-2:2 נשמר כאמור גם עד לשריקת הסיום. 

הרכב מ.ס אשדוד: רון שושן, טום בן זקן, זוהר סזנו, דודי תירם, קמאהני מונטרי, פיראס אבו עקל, ראנן אריאס, שלומי אזולאי, ג׳מי מרין, שובל גוזלן וטירייס ביילי.

הרכב חדרה: אוסטין אג'ידה, דיא לבאבידי, מנשה זלקה, ויסאם רבאח, יהב גורפינקל, מוחמד אבו פאני, סולומון דניאל, אליאל פרץ, יהונתן לוי, לוסיו וג'וניור אוזוקווה.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]