אחרי הדרבי, אדומים אשדוד רצו להתנחם בגביע המדינה וקיוו שאולי במשחק ביתי, אפילו שמדובר במשחק מול קבוצה מליגת העל, הם ירשמו ניצחון והפתעה גדולה.

אלא שלצער האדומים ההפסד בדרבי התחבר להפסד אמש (ד'). אדומים מסיימים בהפסד ביתי 4-2 מול הפועל רעננה האחרונה בליגת העל וחלום הגביע נגמר לו.

צילום: חגי מיכאלי, באדיבות אתר ONE

זה התחיל עם יואב תומר שנגח פנימה את הראשון מקרוב, כאשר יוג’ין אנסה הכפיל עם מהלך אישי נפלא. לפני הירידה לחדרי ההלבשה, אדומים אשדוד צימקה מפנדל מוצלח של לישי ביטון, יחד עם זאת, אביחי ידין שם את השלישי בפתיחת המחצית השנייה (55) ואור דסה השלים את הרביעי, לאחר בישול נהדר של אביחי ידין. שער מאוחר של אוהד אדשלטיין רק המתיק מעט את הגלולה המרה עבור החבורה מליגה א’. 

דקה 9: הזדמנות יוצאת מן הכלל דווקא לאדומים אשדוד, לאחר שאוהד אדלשטיין נותר לבדו מול ניב אנטמן, אך השוער הצליח להציל ברגע האחרון. ספק אם מצב שכזה יחזור על עצמו לטובת המארחת. 

דקה 19, הפועל רעננה עלתה ל-0:1 מול אדומים אשדוד: עמית כהן הרים כדור נהדר מצד ימין ויואב תומר התרומם בזמן ונגח מקרוב פנימה.  

צילום: חגי מיכאלי, באדיבות אתר ONE

דקה 22: יואב תומר שלח פצצה עם רגל שמאל, אך זעזע את משקוף השער. 

דקה 24, הפועל רעננה עלתה ל-0:2 מול אדומים אשדוד: יוג’ין אנסה עם מהלך אישי נפלא כבש מקרוב את השני של האורחת. 

דקה 34, אדומים אשדוד צימקה ל-2:1 מול הפועל רעננה: הסמל האשדודי, לישי ביטון, דייק מהנקודה הלבנה והותיר תקווה למארחת. 

דקה 55, הפועל רעננה עלתה ל-1:3 מול אדומים אשדוד: החבורה ניסו אביטן פתחה טוב את המחצית השנייה, כאשר אביחי ידין בעט סמוך ל-16, הכדור פגע בידיו של גיא סלם ונכנס פנימה.  

דקה 65, הפועל רעננה עלתה ל-1:4 מול אדומים אשדוד: האורחת חגגה בגדול בדרך לרבע הגמר. אביחי ידין הכניס כדור לאור דסה שהמשיך באלגנטיות פנימה.  

דקה 86, אדומים אשדוד צימקו ל-4:2 מול הפועל רעננה: אוהד אדלשטיין ניצל טעות של של ניב אנטמן וכבש מול שער ריק. מעט מידיי, מאוחר מידיי.