עדי לם

כמה את מוכנה להשקיע? ללמוד? לתת מעצמך. מה תעשי ברגעי המשבר ואיך תתמודדי עם הפחד? וההיא שממש מצליחה, תוכלי להיות לצידה? לזכור שאת לא רואה את התמונה השלמה שלה? והדרך הארוכה, מה איתה?

את יכולה. מסוגלת. רוצה. את מוכנה להשקיע. ללמוד. לתת. את אמיצה ומבינה שפחד זה חלק חשוב וגם המשברים. וההיא? גם לה לא תמיד קל. למרות מה שאת חושבת ובעיקר, יש מספיק גם בשבילה וגם בשבילך. 
והדרך שלך ארוכה וגדושה ולפעמים מאתגרת וחסומה. אבל היא הדרך שלך. את בחרת בה. את מחליטה בה. את מגשימה בה. את עצמך. כי את זה העסק שלך.

העסק שלך או העסק שאת רוצה לבנות הוא בית ומתחת אליו יש יסודות
ואת יודעת מה היסוד החשוב ביותר? את.

את זה העסק שלך. למה? לפחות 5 סיבות:

  1. כישרון וחלומות- העסק שלך הוא סביב הכישרון שלך, סביב החלומות שלך,את העסק שלך הקמת סביב הכישרון שלך, את העסק שלך את חולמת, את רוצה להגשים.
  2. רצונות- העסק הוא שלך ולכן מה שקורה בו זה מה ש*את* רוצה שיקרה בו. גם אם מישהו מבחוץ ייעץ לך לעשות משהו אחר ממה שמרגיש לך נכון, קודם כל תהיי נאמנה לעצמך, למה ש*את* רוצה.
  3. אנשים קונים מאנשים - אנשים קונים ממך, את המוצר/שירות שאת מציעה להם. מבחינתם, את מייצגת כל דבר בעסק הזה.
  4. מצב רוח - מי שכבר עצמאית יודעת לומר שבימים שהיא במצב רוח לא טוב- העסק נראה בדיוק כך ובימים שמצב הרוח בשמיים- גם העשייה בעסק נראת ככה.
  5. פיתוח אישי- כשאת מפתחת את עצמך מקצועית או אישית, העסק מושפע מזה באופן ישיר.

'את' זה רק יסוד אחד מהיסודות עליהם העסק שלך צריך להיות בנוי. מה הם השאר? ב-19.6.18 עדי לם, מנטורית לעצמאיים, תגיע לפאב ה"זה" באשדוד
 עם ההרצאה שלה "7 יסודות הבסיס לכל עסק עצמאי"

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן

­

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]