צילום יחצ חול

טיפים לאיפור חגיגי ועמיד במיוחד לערב החג:

 

  1. לבסיס מושלם ועמיד עד 24 שעות, מומלץ להשתמש במייק-אפ שיעניק כיסוי מלא בגימור מאט קטיפתי. יש לבחור בגוון שהולם את גוון העור ויש לזכור למרוח את המייק-אפ גם על אזור קו הלסת ולכיוון הצוואר, על מנת לטשטש הבדלי גוון וליצור מעבר רך. 


לעמידות גבוה במיוחד, יש לקבוע  את המייק-אפ באמצעות פודרה המתאימה לגוון המייק-אפ. מומלץ פודרה המכילה מראה שתשמש לתיקוני איפור במהלך הערב ומניעת הברקות.

 

  1. הסתירי כהויות והאירי את אזור העיניים בעזרת קונסילר המתאים לכיסוי מלא בגימור טבעי ועמיד במיוחד. טשטשי מעברים באמצעות טפיחות עדינות בין המייק-אפ והקונסילר.

 

  1. פיקחי עיניים לרווחה! בכדי לייצר מבט דרמטי, התחילי במילוי ועיצוב הגבות עם מוצר גבות, בחרי את הגוון המתאים לך ועבי את הגבה בעזרת מכחול,  לקבלת מראה רצוי (צביעה מלאה למראה מוצלל או פסים קטנים בדומה לשיטת השערה).
    השלימי את המראה הדרמטי עם מסקרה. המסקרה תעניק מראה ריסים ארוך במיוחד ועמידות גבוהה לצד הסרה קלילה באמצעות מים חמימים בלבד!

 

  1. מראה החג לא יהיה שלם ללא נגיעה חיה של צבע! הניחי שפתון בגימור מטאלי. עדיף שפתון עם עמידות לאורך זמן המשלב  תחושה קלילה ונעימה על השפתיים.
    הבחירה הנכונה  לערב החג היא כמובן גוון אדום מטאלי נועז - לשפתיים מהפנטות!

 

באווירת התחלה זו, נאחל שנה טובה וצבעונית!