החוויה האשדודית הפעלתנית בצירוף הנוף האנושי המיוחד לקיבוץ הגלויות אשר מאפיין את אשדוד, יחד עם המסורות הססגוניות של שלל העדות והקהילות – כל אלה ובוודאי אין ספור התרחשויות ומצבים, נופים ואנשים, מהווים חומר למחשבה ונושאים ליצירת העבודות שתוצגנה בתערוכת"מֵחוֹל נוֹלְדָה".
שלמה פרמן, יו"ר אגודת אמני אשדוד אמר: "התערוכה  מציגה נקודות מבט מזוויות שונות המרכיבות פסיפס מרתק של אשדוד אשר "מחול נולדה".נושא התערוכה נתן אפשרות לכל אמן להביא לידי ביטוי את אמירתו האישית והיצירתית לחוויותיו, רגשותיו והשקפותיו בקשר לאשדוד והתפתחותה במהלך השנים. בתערוכה משתתפים 37 אמניות ואמנים, ציירים, פסלים וצלמים אשר ביצירותיהם ביטאו כל אחד על פי פרשנותו האמנותית את ערך העירוניות האשדודית כמוטיב מרכזי. בתערוכה כל אמן בחר להציג תוך תכנון ומחשבה, בחירת צבעים, סגנון וטכניקה את הקשר בין סוגי האוכלוסייה למרחב העירוני, את המפגשים בין טבע, תרבות תעשייה ואמנות באשדוד המציינת 60 להיווסדה".

פתיחת התערוכה: "מחול נולדה", יום חמישי ,08.12.2016 ,בשעה 19.30 , בגלריה "דואט" שבקניון לב אשדוד,אוצר התערוכה: ראובן כהן.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]