א', תושב אשדוד (48), יצר קשר עם מערכת האתר וביקש עזרה, הפעולה הראשונה לעזור לאותו אדם היא לפנות לציבור, הציבור באשדוד הוכיח לא פעם ערבות הדדית והצעד המתבקש במקרה זה הוא כאמור פניה לעזרה מתושבי העיר.

מדובר באדם חולה סוכרת שלא נוטל את התרופות בעקבות מצבו הכלכלי. עד לפני כחודש הוא עבד במפעל באשדוד, אך לטענתו, בעל המפעל הפסיק את עבודתו ואף לא מוכן להוציא לו מכתב פיטורין. כעת, מקור ההכנסה היחיד שלו הוא קצבת ביטוח לאומי בגובה 1,400 ש"ח בחודש, איתה הוא אמור לשלם את שכר הדירה, לשלם את התרופות וכמובן את שאר ההוצאות החודשיות כמו חשבונות חשמל, מים וכמובן אוכל!

נכון להיום הוא מספר כי הוא לא יודע מה יאכל בשבת, אין לו כסף לאוכל, אין לו אפשרות לקנות תרופות והוא מוכר כנכה מביטוח לאומי, עובדה המקשה עליו למצוא מקום עבודה חלופי שיוכל לפרנס אותו בכבוד ולאפשר לו להמשיך לשרוד בכוחות עצמו.

א' ביקש במפורש שנפרסם את מספר הטלפון שלו כדי שיוכל לספר את הסיפור שלו באופן אישי לכל המעוניינים לתרום, הוא לא רצה שנהווה גורם מתווך וביקש להודות לכל תורם באופן אישי. מספר הטלפון לתרומות ולעזרה בכל צורה: 0534297407.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]